1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CoD Black OPS II problem lokalna

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mikusek9, Marzec 28, 2013.

1. mikusek9

mikusek9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świątniki Górne, Poland
    Witam mam problem z cod black ops 2 , problem polega na tym gdy chce zagrać w sieci lokalnej na 2 pady to w trakcie wyboru drużyny konfiguracji botów itd gra się zacina po upływie około pół minuty , ale gdy odrazu włacze grę to normalnie się gra , potem gdy runda sie skończy gra znowu sei zacina , dodam ze kampania działa bez zarzutu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Reywind

Reywind Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    RP
    Masz wgrane Awatary do dash'a? U mnie było tak samo do puki nie wgrałem awatarów, więc jak ich nie masz to je wgraj.
    Jak masz RGH to wpierw zajrzyj do działu z poradnikami do RGH i przeczytaj jak to zrobić, a jak będzie za trudne to daj to do zrobienia osobie co ci zrobiła RGH.

4. mikusek9

mikusek9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świątniki Górne, Poland
    Jak wgrać te awatary ?

Wczytywanie...

Poleć forum