1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CoD: Black Ops II vs. MoH: Warfighter - wielki pojedynek na spoty reklamowe.

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez MrDraiger, Maj 19, 2012.

1. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław

Dzisiaj miały miejsce dwa wielkie pojedynki - Chelsea Londyn zmierzyła się z Bayernem Monachium w finale Ligi Mistrzów, a Call of Duty: Black Ops II starło się z Medal of Honor: Warfighter na reklamy telewizyjne. Obie są świetne, ale który lepszy?
    Niemal w tym samym czasie i miejscu (jeśli można tak to ująć) Activision i EA postanowiły zaprezentować spoty telewizyjne swoich dwóch największych tegorocznych FPS-ów - Call of Duty: Black Ops II i Medal of Honor: Warfighter.

Który z nich prezentuje się lepiej? Głosujcie w ankiecie - TUTAJ - a swój typ uzasadnijcie w komentarzu pod newsem.

Dla przypomnienia:

- reklama Call of Duty: Black Ops II

- spot Medal of Honor: Warfighter:

Źródło - CD-Action

Nikt mi nie powie że grafika nie dodaje klimatu, uroku do gry, świetnie się prezentuje trailer MoHa, nie myśląc o tym, na jakim sprzęcie to działa, ile klatek wyciągnie na konsoli, oceniając te dwa trailery jako pliki wideo, wygrywa dla mnie Medal of Honor.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Ale ten Medal of Honor brzydki. Te tekstury, te animacje... fuj. Za to Black Ops 2 - TO JEST TO! IW4.0 pokazuje swój potencjał!

Bezapelacyjnie zwycięża Black Ops 2, a teraz przepraszam, idę po chusteczki.

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Po obejrzeniu tych trailerów stwierdzam, że przyszły Unreal Engine 4 nie ma szans z potęgą IW4.0. Czy current geny w ogóle to ogarną? I to w 60 FPS'ach?

5. VenoVel

VenoVel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie ma co sie rozpisywac. Medal bezkonkurencyjny, ale hamburgery i tak kupia COD'a.. Ja juz czekam na moment odpalenia nowego MOH na moim X360. Pozdro :)

3 użytkowników lubi ten post.
  6. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Reklama / trailer Medala naprawdę na wysokim poziomie. Różnica klas pod względem trailera. O wiele bardziej, mnie jako zwykłego zjadacza chleba zaciekawiłby medal właśnie.

1 osoba to lubi.
  7. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    MOh lepszy - grafika lepsza - tyle. Czegoś mi brakuje w tym mohu tylko nie wiem czego

8. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Zapewne chodzi o to, że nie nazywa się to 'Call of Duty', co?

2 użytkowników lubi ten post.
  9. PL M4RC1N

PL M4RC1N Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jastrzębie Zdroj
    wafle heee cod zawsze wygra z medalem, multiplayer w moh to porażka :(

10. Wilk14

Wilk14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Nowy medal robi wrażenie!

11. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Produkcja EA wygrywa (znowu), i już teraz, wróżąc z fusów, wiem że MoH zmiażdży technicznie, gameplayowo, i jakościowo CoDa. Jedyne, w czym MoH może okazać się gorszy, to singleplayer, bo tutaj zawsze Call of Duty jest najlepsze wśród wszelakich FPS'ów. Ale patrząc na ten trailer, cieszę się bardzo, bo MoH zabierze nas w brudne, bezpardonowe działania wojskowe najlepszych jednostek specjalnych z całego świata (w sumie, dobry chwyt marketingowy z tymi jednostkami specjalnymi z różnych krajów, bo jest to w pewnym stopniu wyróżnienie, i oczywiste jest to, że każdy chce zagrać 'swoimi', i skopać dupsko np. Niemcom:)). Liczę na dobrą kooperację (bo w ostatnim BFie do najlepszych tryb coop nie należał), split-screen multiplayer, i cóż, powiem wprost - fajerwerki płynące z Frosibte 2.0 :).

12. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Myślałem że pokażą całkiem coś nowego, a tu taki spot na pokaz w TV zwyczajnie. Mimo wszystko z tych dwóch 'reklam' wybrałbym tą Black Opsa II, ale Warfighter też się nieźle zapowiada, jednak EA mogłoby coś więcej dać bo to już widzieliśmy, Acti chociaż pokusiło się o parę nowych scen. Nie można ciągnąć w kółko tego samego.

13. FlashCooker

FlashCooker Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja jednak zostanę przy tradycyjnej wojnie. BO1 był dla mnie słaby. BO2 to jakaś porażka "przyszłościowa". MoH zawsze miało to coś.

14. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    zaczne od tego ze jestem fanem CoD , grałem w BO1 i bardzo mi się podobała ale musze teraz przyznać ze przeniesienie II czesci w przyszlosc przynajmniej dla mnie nie jest trafne...jakos nie podchdoza mi wojny przyszlosciowe, podchodzi mi to pod tego futrure soldier ktory ma teraz premiere.. Musze przyznac ze Medal wypada o niebo lepiej to sa dobre stare klimaty CoD i napewno bede za medalem.

15. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    w przyszłym miesiącu składam preorder na MOH, COD raczej sobie odpuszczę :)

16. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Bezapelacyjnie wygrywa spot od EA :) Podejrzewam że będzie to pierwsze Call of Duty w które nie zagram :)

17. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Medal to Medal. Poprzednia część była genialna głównie dzięki klimacikowi i realizmowi jaki oferuje. Nie ma tam przesadzonych akcji rodem z sensacyjnych filmów wojennych tylko czuć ten dramat wojny. Jeżeli następna część będzie taka jak poprzednik to ja to łykam.

18. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    Dla mnie Medal of honor 2010 było najgorszą grę kiedykolwiek kupiłem, na pewno nie kupił bym nowej części bez przetestowania jej... Natomiast balck ops pozycja obowiązkowa :D

19. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Medal of Honor wygrywa, Call of Duty idzie w strasznie złym kierunku, jakieś roboty które do tego nie mają prawa istnieć (nigdy takie roboty chodzące nie powstaną, nie jest problem je stworzyć, problem w ich braku celności i mobilności).

20. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    oba trailery dobre, ale mi się bardziej podobał BO2, ta epicka muza :)

21. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Medal of Honor 2010 to niezła gra według mnie , ale dobijają ją wszechobecne bugi i niechlujstwo w wykonaniu przez które nie mogłem przejść jej do końca (a chciałem). Zanim nasi kompani nie wykonają zaskryptowanej czynności , to my sami dalej nie ruszymy.
    Ale klimat ta gra miała świetny , napewno lepiej się grało niż w Bad Company 2.

Wczytywanie...

Poleć forum