1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CoD:Black Ops PL i granie na XBOXLive na LT+

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bobo12277, Listopad 29, 2010.

1. Bobo12277

Bobo12277 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam kolegów :) czytam sobie forum i jak na razie wyczytałem że nowe gry(z AP25 i PL) nie mogą łączyć się z Live. Mam jednak pytanie jak to ma się ze starszymi spolszczonymi grami(bez AP25)? Mam CoD: Black Ops właśnie po polsku, mam wgrany LT+, noo i zastanawiam się czy podłączać się do Live i grać czy lepiej ściągnąć Black Ops w wersji angielskiej i na nim spróbować. Dzięki za odpowiedź :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Microo

Microo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie powinno być problemów z odtworzeniem polskiej wersji, jednak jeżeli zależy Ci na komforcie psychicznym to nie licz na zdanie forumowiczów i graj w angielską. Niezależnie od wersji kiedyś i tak Cię Microsoft złapie i dostaniesz bana, a tak przynajmniej zmniejszysz swój stresik :)

4. Bobo12277

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli inne produkcje typowo online ( mysle tutaj konkretnie o Battlefield Bad Company 2 PL) też lepiej odpalać w wersji angielskiej? Sam sobie odpowiedziałem ale jednak pytam :)

5. Microo

Microo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie mówię, że lepiej. Różnicy nie ma żadnej, chyba że zostało to stwierdzone w temacie z danym relasem - w innych przypadkach nie masz się czego obawiać.

6. Bobo12277

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chodziło mi o to że dla spolszczonych gier nie ma wsparcia (np abgx i jego bazy) i stąd moje rozkminki nad tym czy odpalać online gry które już posiadam ( w wersji PL ) czy lepiej ANG.

7. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    To nie jest prawda że polskie gry nie mają wsparcia, niektóre mają. Jeżeli gra nie ma AP2,5 i ma ssv2 to możesz spokojnie mykać na live.

Wczytywanie...

Poleć forum