1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cod Black Ops Prestige Mod

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez ratajek, Lipiec 31, 2011.

1. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam

Otóż wybrałem prestige mod bo chciałem sobie po odblokowywać nalepki i sloty na bronie. Ale teraz mam zamiast 50 lvl to 1 lvl. Czy to tak ma byc? Bo zwolnił mi się jeden slot dodatkowy ale nie moge jeszcze swojego zestawu broni zrobić bo mam za mały lvl. I gdzie pokazuje, że zdobyłem prestiż?

2. Lotnik421 Xbox One

3. theversus

theversus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radom
    Jesli wybrales prestiz to tracisz wszystko co miales do tej pory. dostajesz tylko nowy znaczek przy levelu i nowy slot na bronie. Wszystko bronie i levele musisz nabijac od poczatku.

4. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    O rany!!! Ale do ****. Mogliby chociaż jakiegoś achievementa za to dać.

Wczytywanie...

Poleć forum