1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CoD Black Ops raz działa, raz nie

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez qlako, Listopad 2, 2010.

1. qlako

qlako Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Witam

Wypaliłem dziś Coda na płytce która mi upadła na chodnik rys nie miała ale xbox wołał o wyczyszczenie szmatką. Więc pojechałem po następną wypaliłem i działała dopóki jej nie wyjąłem by podpisać, teraz gdy ją włożę wyskoczy albo otwórz napęd albo odtwórz DVD, reszta gier nawet bardzo porysowane chodzą.

I teraz moje pytanie laser dożył swego czy płytka walnięta? Dodam iż nagrywam na Verbatimach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Skoro inne gry dzialaja bez problemu to na pewno nie wina lasera tylko cos z plytka jest nie tak

4. 1grzecho

1grzecho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jesli inne płyty rzeczywiście chodzą to ja bym jednak obstawiał na walniętą płyte

Wczytywanie...

Poleć forum