1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

COD BO czy BC 2 ??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez SIEDZE, Sierpień 22, 2011.

1. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    Witam, pytanie jest proste, która z tych gier będzie lepiej chodziła na takim kompie :

core 2 duo E6300 1.86mhz
    2 gb ram 667mhz
    7600 gt 256/128

chcialbym którąś z nich kupic i w multi grac, moge nawet na 800x600 i wszystko na LOW...

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    na LOW to obydwie pójdą ale niestety nie wiem co to za karta graficzna i czy uciągnie. ale wydaje mi się, że LOW spokojnie uzyskasz bez laga

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    BC 2 chodzi na tej karcie naprawdę na minimum, jeżeli chcesz w coś pociupać z tej serii to wybierz BF2, albo Cod 4 - niższe wymagania. Zresztą Cod 4 wygląda jak Black Ops, a pójdzie Ci dosyć ładnie.

Zresztą od czego jest Youtube - wpisz "Call of Duty Black Ops 7600Gt i wyszukaj film, moze ktoś odpalał na tej karcie tę grę :)

5. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    cod 4 gralem 2 lata i mi sie znudzil

oglądałem i czuję że bez nowej karty graficznej nie pogram multi ;]

6. BogdanROX

BogdanROX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miałem tą kartę i zapomnij o płynnej rozgrywce w Bad Company 2. Przeszedłem tylko singla na upartego, bo bardzo mi się spodobał. Black Ops powinien pójść, grałem w MW2 na średnich.

7. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Podkręć procesor do 2.4 Ghz a może zyskasz te 5 FPS'ów więcej(zasilanie procka ustaw o 0.2V wyższe). Na standardowym chłodzeniu będzie jeszcze wszystko OK. Ramu masz dosłowne MINIMUM, ale powinno wystarczyć. Karta graficzna cie głównie ograniczy, ale tutaj te GPU podkręcić o 50 mhz dla zyskania 2 FPS więcej to też nie problem.

8. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Ta karta graficzna to raczej do Call of Duty 4 multi. Black Ops pewnie na najniższych detalach, to samo Bad Company 2... Jeśli chcesz żeby gra chodziła płynnie i w ładnej grafice, to raczej musisz przykoksić komputer:)

Poleć forum