1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CoD Classic i inne pytanie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bodziek93, Styczeń 14, 2010.

1. bodziek93

bodziek93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To mam 2 pytania różne od siebie to drugie jest takie malutkie wiec nie zakladalem dwoch postow. To to malutnie, Pablooo we wczesniejszym moim problemie powiedzial ze to Activate iso nie jest wazne jaki sie ma naped, a w tutorialu na tym forum na poczatku jest cos takiego:
    Activate iso:
    -BenQ
    -itd.
    Wiec co to jest?
    To teraz cod classic.
    Pisalem juz na innym forum ale mi nie pomogli.
    Zassalem sobie coda classic i chcialem nagrac, format to nei byl .iso i .dvd
    tylko jakis inny ktory wygladal jak do DEM. Wiec nagralem normalnie jak demko. Wkładam do ixa a w biobli gier tego nie widac. Najfajniejsze jest to ze zanim sie wczytaja obrazki innych gier to sie na chwile pojawia ale to jest pol sekundy i zaraz znika. Jak to poprawnie wypalic? Zmarnowalem juz 3 plyty pomocy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    1. Sorka, że nie odpisałem na PM. Uwierz mi, że activate.iso jest uniwersalny

2. Nie wiem czy tego nie trzeba wrzucić na dysk przez transfer kit

4. bodziek93

bodziek93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Acha rozumiem to i to ;) więc zassyssam, ale dlaczego autor tuta tak dziwnie t napisal? Dobra zmyłka :D No i co by bylo jak bym nagral to A iso na zwykla dvd po prostu by nie poszlo ? Pabloooo dzieki za pomoc jak sie daje punkty?
    __________________________________________________________________________________________________________________________________
    A to activate iso dziala tylko na gry z wave 4 ?

5. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    cod classic nie wyszedl na plytce,tylko jako dlc.wiec nie zadziala na konsoli bez xbr

Wczytywanie...

Poleć forum