1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CoD Elite

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez remospl, Luty 17, 2013.

1. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    Siemanko! Mam taki problem z CoD Elite. Pobrałem to sobie wczoraj, założyłem konto, aktywowałem itp. włączam apke a tu wyskakuje zaraz po wyborze mw3, taki oto napis "There was an error communicating with the call of duty elite service", a gdy wchodzę przez pc pokazuje mi lvl normalnie, lecz gdy chcę zrobić klasę czy cokolwiek innego pokazuje, że nie mam kupionego mw3 i nie grałem nigdy w niego... Ktoś mi wyjaśni co jest z tym grane ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. remospl

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    refffffffffffff

4. remospl