1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

COD:Ghost Extinc Xlink!!!!

Temat na forum 'Ustawki' rozpoczęty przez Imperial BoRo, Listopad 2, 2013.

1. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam serdecznie.

Zaopatrzyłem się dzisiaj w COD: Ghost i strasznie ale to strasznie spodobał mi się tryb Extinct :D
    Posiadam tylko LT 3.0 więc szukam ludzi do grania na Xlink Kai lub XBSlink. Najlepiej jak ktoś posiada RGH/Jtag i ping patch. Jeśli ktoś ma dobrego neta to też jest mile widziany! Przypominam ping do hosta nie może przekroczyć 30 ms. Czy ktoś byłby chętny na taką rozgrywkę dziś wieczorem około 20 ????
    HS:jest
    GT na Xlinku(xbslinku): ImperialBoRo

Nie wiem jak jest z hs w grze ale przyda się :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Xlink już wymarł z tego co wiem . Teraz tylko LINK skoro masz Lt to przecież Live jest dostępny dla Cb

4. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    słuchaj ja wszystko rozumiem ;C
    tyle że nie chce narazie kupować golda i jest przed premierą ghosta ;x także chcąc z kimś pograć został mi xlink

Wczytywanie...

Poleć forum