Cod:ghost,forza 5

m1o

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam,zamienie cod;ghost,forza5, dajcie swoje propozycje, gry pudełkowe,zero rys.
 

szonyone

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Witam

Zakupiłem 2 dni temu grę z Komputronik a

CoD ghost z free fall na XO

Bynajmniej tak było w opisie

Niestety po instalacji gry i pobraniu aktualizacji gdyż takowa zaraz się pobrała nie mogę znaleźć mapy free fall

Jesteś w stanie powiedzieć mi krok po kroku jak wejść do gry i co zrobić aby mapa się pojawiła ?


Z góry dziękuję za info
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Free Fall jest to mapa wrzucone w standardowe mapy nie da się w nią wejść osobno zależy jaka mapę ci wylosuje np w DM. Na początku free Fall była to mapa płatna później udostępnili ja jako darmowa więc tak czy inaczej twoja wersja się niczym nie różni :)

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 

szonyone

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Tak wiec ona już jest w grze bez konieczności ściągania jest i instalacji jak np. Mapy z season pass
 

trebol91

Użytkownik
Użytkownik
Nie. Ta mapę musisz pobrać z Xbox live bo bezpośrednio na płycie z gra ona sie nie znajduje
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie. Ta mapę musisz pobrać z Xbox live bo bezpośrednio na płycie z gra ona sie nie znajduje
To w jaki sposób mam tą mapę skoro nie pobieranej jej z xbox live? A ghosts kupiłem z allegro plus free Fall i nic nie ściągalem a mimo to mapa jest w trybie multiplayer

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 

szefol84

Użytkownik
Użytkownik
Witam,zamienie cod;ghost,forza5, dajcie swoje propozycje, gry pudełkowe,zero rys.
Chętnie się wymienię proponuję GTA V również w bardzo dobrym stanie. Chcę COD Ghost. Używana Twoja gra warta 100zł moja 160. Dopłacasz 50zł i możemy się wymienić. Transakcji możemy dokonać przez gametrade Nick mam taki sam jak na forum. Jeżeli wymieniamy się na forum to Ty wysyłasz grę z pieniążkami ja po otrzymaniu gry wysyłam swoją. Daj znać jeżeli pasuje. PozdRawiam.
 

Do góry Bottom