CoD GHOST

italiano1984bp

Użytkownik
Użytkownik
Czesc mam problem z ta gra wczoraj wszystko było ok a dziś jeśli chce włączyć opcje multiplayer albo wyginięcie otrzymuje komunikat : aby grac multiplayer musisz pobrać wymagana zawartość ta zawartość jest dostępna za darmo musisz być podłączony do Xbox live by ja pobrać chcesz się zalogować do Xbox live ? .
Mam najnowsze TU dash FSD jak pisalem wczoraj było ok a dzis taka niespodzianka ktoś wie o co chodzi ?

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
 

sajosoldier

Użytkownik
Użytkownik
Może odrzuciłeś aktualizacje? Ja tak raz zrobiłem i potem mi to samo wyskakiwało, a komunikat żeby pobrać automatycznie aktualizacje już nie.Ja wszedłem w ostatnio pobierane pliki i tam była aktualizacja do pobrania jeszcze raz. A jak nie będzie tam to wejdź w COD'a w sklepie na xboxie i tam poszukaj aktualizacji.
 

italiano1984bp

Użytkownik
Użytkownik
Mam rgh najnowsze tu 13 ale na tu 12 to samo a wczoraj było ok dodam ze mam nowy profil

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
musisz pobrać i wrzucić do contentu compatibility pack 1 i compatibility pack 2

EDIT: ale kilka dni temu jak parzyłem to na TU13 nikt nie grał a na TU12 nie jest potrzebna compatibility pack 2, jak z 1 to nie wiem bo ja od początku miałem jedynkę wrzuconą
 

italiano1984bp

Użytkownik
Użytkownik
No dobra to skoro do 13 to trzeba to z 12 powinno być ok ale nie jest do wczoraj było ok a dziś pupa mozliw ze to przez nie przerobiony profil na live ? Bo ostatnio padł mój główny profil i stworzył em nowy no i się zaczęło .


Rozwiazane
problem z TU 13 rozwiazuje Compatibility Pack 2


Ale pojawil sie nowy problem jesli chce wlaczyc gre z TU 12 pojawia sie komunikat o sciereczce a z TU 13 dziala.

gdzie xbox360 trzyma save z tej gry ?
 

Gawlo_

Użytkownik
Użytkownik
A teraz pytanie, gdzie znajdę te pliki do pobrania "Compatibility Pack 2"
 

viper9595

Użytkownik
Użytkownik
witam wszystkich. na ghosts-a jest już tu14. powiedzcie mi jak mam naprawić ten błąd bo po wejsciu w multi ciągle woła o połączenie z microsoft live. mam rgh, czy ten compatibility pack to naprawia? skąd go pobrać?
 

Gawlo_

Użytkownik
Użytkownik
Linki do plików masz na PV.
pozdrawiam
 

mario74

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
można prosić o link do pobrania z góry dzięki
już mam nie trzeba linka wszystko działa
 

Do góry Bottom