COD Ghosts błąd z nagrywaniem

marcin18osw

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam podczas nagrywania Call of duty Ghosts DVD1 od Szalonego w chyba 51% wypalania wyskoczył mi błąd. Szkoda bo płyta do wyrzucenia. Nie nagrałem drugi raz bo boję się zmarnować następnej. Dodam, że gra nagrywana Ihasem z burning max. Wcześniej gra przepuszczona przez abgx skonfigurowanego wedle poradnika. Proszę o pomoc. Czy ktoś miał podobne problemy ?
 

prourug

Użytkownik
Użytkownik
Tak wielokrotnie - polecam nagrać jeszcze raz...ewentualnie kup oryginał i nie będziesz miał kłopotu z nagrywaniem.

Call of Duty Ghosts PL D1 Free Fall + Bonusy (Xbox 360) cena 219.90 - sklep ultima.pl - Kup Teraz!
 

marcin18osw

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Spróbuję nagrać jeszcze raz. Uwierz mi, że gdybym tylko miał możliwość wydania 200zł na grę to bym poleciał do sklepu i kupił tą grę jak i inne. Niestety póki co nie stać mnie na takie luksusy więc pozostaje nagrywanie.
 

prourug

Użytkownik
Użytkownik
Wiesz ta odpowiedź była może lekko szydercza i przepraszam Cie za to, ale podobnych wątków przewija się bardzo dużo i najczęściej pomaga ponowne wypalenie płyty.
 

marcin18osw

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Po prostu nie wiedziałem, że na IHAsie można spalić płytę. Wypaliłem już kilkanaście gier i każda nagrała się poprawnie. To była pierwsza gra, która wywaliła błąd podczas nagrywania. Posłuchałem rady i spróbowałem nagrać jeszcze raz i tym razem wszystko się udało. Gra w 100% sprawa. Mimo wszystko dziękuję za pomoc.
 

prourug

Użytkownik
Użytkownik
Pozdro miłego grania...
 

Do góry Bottom