1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CoD : Ghosts i instalacja na dysku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez loot2012, Styczeń 27, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. loot2012

loot2012 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Witam. Mam pytanie a właściwie to dwa do gry call of duty : ghosts :

1. Czy jeśli zainstalowałem płytę 2 to czy płytę 1 też mogę zainstalować i grać z dysku ?

2. Brakuje mi miejsca żeby zainstalować płytę 1 czy jeśli kupie pendriva ( kingstona ) 8 gb a potrzebne jest na instalacje 7,3 to będę mógł po wcześniejszym sformatowaniu go pod dysk zainstalować cd 1 ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ixikus

ixikus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. Nie chyba, że masz przerobioną konsolę. Mimo instalacji wszystkich płyt na dysku nadal trzeba jedną wkładać do konsoli. Np z GTA 5 tak jest. Dodatkowo niektórzy twierdzą, że grafika momentami przycina kiedy zainstaluje się grywalną płytę na dysk. Ja zainstalowałem i nic nie zaobserwowałem, ale niektórzy narzekali.
    2. Będzie to działać ale lepiej zakup 16GB bo przy dostosowywaniu pendriva do ixa zabiera trochę miejsca z niego ale nie pamiętam ile. Dlatego, żeby uniknąć problemu kup większego pena.

1 osoba to lubi.
  4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1. Zainstalować możesz ale i tak płyta będzie potrzebna do weryfikacji.
    2. Kup 16 GB tak jak mówi kolega. Na DVD1 może ci się nie zmieścić - lepiej dołożyć niż kupić mniejszy a potem żałować.

2 użytkowników lubi ten post.
  5. loot2012

loot2012 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Mam lt 3.0 przeróbkę i mogę instalować gry. Wiem że trzeba robić to poprzez trick z mp3 i wiem również, że muszę mieć włożoną płytę do napędu nawet przy wcześniejszym zainstalowaniu jej na dysk. Chce zainstalować cd 1 na dysk, ponieważ wydaje mi się że mój dysk rysuje płyty w napędzie i strasznie trzeszczy i wgl a przy cal of duty : ghosts zaczął buczeć nawet a gdy instaluje gierki na dysk słychać tylko dźwięk czytnika. Czyli muszę kupić pendriva 16 gb. Dziękuję za pomoc.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum