1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CoD: Ghosts - info o multi! Kobieta, podatne na zniszczenia, mapy, nowe tryby!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 14, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Kilka minut temu zakończyła się konferencja w Los Angeles, na której po raz pierwszy zaprezentowano multiplayer Call of Duty: Ghosts, a więc to, na co fani czekali chyba najbardziej. W sieci czeka nas sporo nowego, zadowolone powinny być też kobiety.Tak wyglądać ma next-genowe multi!

Jedne z największych zmian zajdą w procesie tworzenia postaci. W przeciwieństwie do poprzednich odsłon, w Call of Duty: Ghosts nie będziemy tworzyć klas postaci, a prawdziwych żołnierzy. To oznacza, że dobierzemy im nie tylko zestaw broni i umiejętności, ale i dostosujemy wygląd, poczynając od uniformu, a kończąc… na płci. Tak jest – tym razem nareszcie dane nam będzie zagrać kobietą. W sumie dostępnych ma być ponad 20 tysięcy możliwości indywidualizacji wirtualnego wojaka.

W grze pokroju Call of Duty wciąż jednak to broń jest najważniejsza. W najnowszej odsłonie znajdzie się ponad 40 nowych typów uzbrojenia. Jednym z nowych rodzajów „pukawki” jest marksman rifle – zabawka będąca połączeniem karabinu i snajperki. Nie zabraknie też perków, których system wybierania wyglądać ma podobnie, jak w Black Opsie II. Powrócą również killstreaki – Infinity Ward szykuje 20 nowych, wśród których znajdzie się osławiony pies z „singla”. Więcej koncentrować ma się też na atakach naziemnych niż powietrznych. Zmiany zajdą również w UAV-ie – ten zdalny gadżet nie będzie teraz już latać.

W trakcie zabawy gromadzić będziemy punkty squad – to właśnie one posłużą do odblokowywania kolejnych broni, umiejętności, perków i killstreaków. Zgodnie z motywem przewodnim Call of Duty: Ghosts, istotną rolę odgrywać ma drużyna, dlatego pojawi się możliwość utworzenia własnego „oddziału” – gracz będzie mógł stworzyć nie jednego, a maksymalnie dziesięciu wirtualnych żołnierzy, zaś każdego będzie mógł oddzielnie rozwijać.

W najnowszej odsłonie pojawi się siedem nowych wariantów rozgrywki, z czego ujawniono na razie trzy. W Cranked po śmierci gracz zostaje wskrzeszony i dysponuje zwiększoną prędkością, ale musi się spieszyć – po zaledwie 30 sekundach wybucha. Z kolei w Search & Rescue sojusznicy z ekipy mogą ożywić swoich przyjaciół z oddziału.

Ostatnim ujawnionym wariantem rozgrywki jest Squads – można w nim bawić się tak w pojedynkę, jak i w co-opie. Użytkownicy stawiają w nim czoła żołnierzom sterowanym przez AI w kilku oddzielnych typach zabawy. Zmiany zajdą natomiast na mapach, które będą dynamiczne. Podobnie jak w Battlefieldzie 4, otoczenie ulegać ma zniszczeniom, co znacząco wpłynie na rozgrywkę i sytuację na polu bitwy.

I jeszcze jedno – w Call of Duty: Ghosts punkty doświadczenia zdobywać będą nie tylko poszczególni gracze, ale i całe klany. Z tym zresztą wiąże się tryb nowa opcja wojen klanów – przez dwa tygodnie trwać będzie bitwa pomiędzy drużynami z całego świata o miano tej najlepszej. Zespoły uczestniczyć mają w generowanych na bieżąco wyzwaniach, a wygrana w każdym z nich zaowocuje zwiększeniem dorobku punktowego konkretnej grupy. Trzeba też będzie zadbać o zaplecze i budować wzmocnienia na wirtualnej mapie.

Wraz z grą powróci usługa Elite. Od teraz gracze będą mogli śledzić swoje postępy w zabawie i różnego rodzaju statystyki nie tylko na komputerze, ale i na smartfonach oraz tabletach. Co ważne – jeśli ktoś najpierw kupi wersję na obecne konsole, a potem będzie chciał przenieść się na next-geny, będzie mógł przenieść swoich wojaków na nową platformę wraz z dotychczasowymi osiągnięciami. To samo tyczy się dodatków DLC – tych ma być cztery i można je będzie nabyć w zbiorczym season passie. Co prawda informacja dotycząca importu statystyk i rozszerzeń dotyczy tylko urządzeń Microsoftu, ale podejrzewamy, że podobnie będzie w przypadku PS3 i PS4.

Na koniec trailer prezentujący w ogólnym zarysie multi w Call of Duty: Ghosts. Wykorzystano w nim utwór Eminema, który ma odegrać znaczącą rolę tak w samej grze, jak i w trakcie jej kampanii reklamowej.

Poniżej znajdziecie z kolei zapis z całej prezentacji – polecamy go obejrzeć, bo oprócz wspomnianego wyżej zwiastuna, możecie zobaczyć na nim dwa filmy „Z pamiętnika developera” oraz rozegrany w trakcie demonstracji mecz w trybie Cranked:

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Syf... Zresztą, jak wszystkie poprzednie części...

4 użytkowników lubi ten post.
  4. vvv93

vvv93 Banned

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Jak dla kogo ale trzeba przyznac ze troche to przeciagaja..

Wysłane z mojego Galaxy S VI za pomocą Tapatalk 5

5. Angel_

Angel_ Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bristol
    Dzizas zawsze cos..przeciagaja zrobiliby pod nowym szyldem tez by bylo zle..dziwne, ze inne produkcje sa od lat pod jedna nazwa i kontynuuja i jest ok.. Idzcie hejtowac gdzie indziej;)

Jest ogien i w koncu bedzie mozna byc laska yeeeahhh;) hehehe

2 użytkowników lubi ten post.
  6. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Czy ja widze zniszczenia? Premiera razem z ps4?

7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Przy opisie trybu "Cranked" jest błąd. Za pierwszego killa dostajemy bonusa w postaci perka/perków, ale jest pewien haczyk. Mamy 30 sek na zabicie kolejnego typa, bo inaczej wybuchniemy. Oglądałem Livestreama z tego całego reveala i jak na razie jakoś nie powaliło mnie na kolana. Balans perków coś czuję, że jest znikomy przy takiej ilości. Niestety nadal brak dedyków, to już przekreśla u mnie zakup owej gry.

EDIT: Coś przeczuwam, że ok. 60% facetów będzie grało płcią piękną :)

8. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    standardowo nawet Eminem daje bita:D

9. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Bez szału. Lekkie zainteresowanie jest bo to rzekomo coś nowego? Dali większą kustomizacje postaci no i te zniszczenia tyle zauważyłem.

10. marcino21ab

marcino21ab Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Widzę ze 90% osób tego forum jest ciężko dogodzić. Nie ważne jak zrobią grę itp zawsze nie pasuje coś. Gry nie ma, a już marudzą, to idźcie pograć w mario Bros

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

11. Jarek8821

Jarek8821 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Bo to jest typowy przykład polaczka który na wszystko narzeka i wszystko jest złe..

12. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    Prawdziwa pompa na multi to i tak będzie w BF4 :D

3 użytkowników lubi ten post.
  13. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    A i zapomniałem jeszcze dopisać w swoim poprzednim poście: Zapomnijcie o zniszczeniach każdej możliwej ściany. W trailerze jest niby pokazane, jak koleś rzucił C4 na ścianę, wysadził i ściana wraz z kolesiem poszło w piach. Ten kawałek ściany do wysadzenia, jest to jeden z aspektów "Dynamic Maps", w których można szybko i bezboleśnie pozbyć się spotów kamperów i nie tylko. Od razu zaznaczam, że nie jestem typowym Polakiem jak większość ludzi na XBF, gdzie choćby nie wiem jakie by były zmiany, to musi pohejtować, bo tak wygodnie, bo tak jest teraz w modzie. Chciałem sprostować temat, żeby właśnie potem tacy udole nie pisali news'ów czy postów typu "Hahaha! Muwjili rze bendom znirzczenja a tó tylko moszna jednom źcjankem zbóżydź!"

P.S. Swoją drogą czekałem aż pokażą tą podobno "Mega dynamiczną mapę" w CoD:Ghosts oferowaną tylko w preorderach Freefall, ale się nie doczekałem :(

1 osoba to lubi.
  14. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    I tak większość będzie grać :)

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

15. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Szału nie ma, **** nie urywa, no i porównajcie sobie Ghosts do innych tytułów zapowiedzianych na next geny :)

16. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Mi się podoba :) Zobaczymy jak będzie w praktyce.
    Słysząc info o nowych trybach bałem się o stary, poczciwy deathmatch (FFA) ale widzę że jest.
    Czekam. Najwyżej odstawie jak zwykłą dziwkę z agentury (BO2) :D

1 osoba to lubi.
  17. Darkkpoland

Darkkpoland Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Podlasie
    Może coś w końcu świeżego w tej serii. Destrukcja otoczenia byłaby świetna, już nie dałoby się tak ciągle kampić jak w...każdej odsłonie serii. Zobaczymy jak to się sprawdzi w praktyce, BFowi na pewno nie dorówna - ale prawdopodobnie liczba pre-orderów w Ameryce właśnie wzrosła. Wciąż mam wrażenie że nowości w CoD to jak nowości w Fifie - co roku jakieś są, ale nikt ich nie zauważa.

18. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A mnie ten trailer zaciekawił. Podczas oglądania myślę że twórcy dość mocno czerpią z kilku innych FPSów - dwóch najnowszych części Medal of Honor, serii Crysis i ... Modern Warfare 2. Bardzo, ale to bardzo cieszę się z powrotu 'wychylania', chyba od czasów Call of Duty 2 tego nie widzieliśmy, moim zdaniem to bardzo ważny aspekt w każdej sieciowej strzelaninie, ba - w każdej w grze nawet. Podoba mi się też możliwość personalizacji naszego wojaka, lubię takie smaczki, postacie kobiece też na plus. Oczywiście twórcy zwyczajowo musieli pokazać kilka broni 'overpower', no ale czymś trzeba zachęcić Amerykanów, nie? Ogólnie trailer na plus, teraz czekam na jakieś gameplaye, bo trailer jak to trailer - zwykła reklama, a reklamy kłamią, zawsze.

19. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    @K0TAKU gameplay już jest pełno na yt. Oglądałem dzisiaj gameplay z L115 i quickscope wydają się łatwe . Swoją drogą trailer mnie zaciekawił, czekam na więcej info dotyczące map, perków i broni. Grę raczej kupię na premiere.
    PS: ten live wczoraj był z Xbox One czy z Xbox 360 ?

1 osoba to lubi.
  20. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Faktycznie, gameplaye już są, nie wyglądą to tak pięknie jak na trailerze:D

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  21. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia: