1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CoD MOdern Warfare 2 multi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mmarcin, Marzec 23, 2011.

1. mmarcin

mmarcin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich na początek.
    Mam takie pytanie gram sobie w multi i co jakis czas dostaje wiadomości typu "boost lobby 10th prestige". O co w tym chodzi? Znalazłem jakieś filmiki na YT i trochę wierzyć mi sie nie chce 2,500,000p za kila? Może mi ktoś to wyjaśnić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    To jest taki hack,1 kill jeden prestiż.
    Chyba tylko na JTAGu

4. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Tak właśnie jest, ja też dostałem dużo takich wiadomości tylko zawsze chcą za to MSPointy. Czyli dajesz gościowi kod ze zzdrapki MSpoint (ile to nie pamiętam) on cie bierze do lobby włącza gre i za kila czy pare killów dostajesz 10Prestige, wszystkie emblematy i tytuły oraz osiągnieciaali (tzn wyzwania do zrealizowania) masz odblokowane.

5. mmarcin

mmarcin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok dzieki za szybką odpowiedz. Myślałem że sam sobie cos takiego zrobię :O
    p.s
    Morze znacie kogoś kto charytatywnie cos takiego robi?

Wczytywanie...

Poleć forum