1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

COD Modern Warfare 2

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dragonrobak, Listopad 11, 2009.

1. dragonrobak

dragonrobak Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam

czy bylo juz gdzies porownanie :

Call of Duty: Modern Warfare 2 VS Call of Duty 4: Modern Warfare

bo nigdzie nie potrafię takiego postu znajść ,a w zakładce gry nie mogę go założyć bo muszę mieć chyba 20 postów napisanych w zakładce dla Świeżaków dlatego tu zakładam taki temat i jeśli go nigdzie nie było to proszę się wypowiadać jak wyglądają te gry na XBL !!! (online) czy nowa wersja Modern Warfare 2 zrobiła duży postęp od poprzedniczki Call of Duty 4: Modern Warfare ???

2. Lotnik421 Xbox One

3. baton

baton Moderator Członek Załogi Moderator Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    879
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    Nie wiem jak cod 4 ale mw2 to ful wypas pozdrawiam i polecam

4. thomasho

thomasho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    w ogole po co porownywac te czesci? porownalbys xboxa do xboxa360?

szukanie w google nie boli a tym bardzie na YOUTUBEjesli chodzi o gameplay na multi

5. Tymonxxx2

Tymonxxx2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Grałem wczoraj w multi w mw 2 i jest wypasiona :)

6. Grower

Grower Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W Modern Warfare 2 jest więcej opcji na multiplayer'a opraz Split Screen, dlatego jeżeli chodzi Ci o Multiplayer polecam drugą część.

7. dragonrobak

dragonrobak Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0

porównanie xboxa do xboxa 360 to wielka przepaść a tu gry sa bardzo podobne dlatego pytam tych którzy juz grali w oby dwa tytuły czy jest duży postęp ,co nowego zostało wprowadzone do gry i czy ogólnie gra sie lepiej niz w poprzedniczkę ???

8. Shakedown

Shakedown Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    MW2 jest świetna, nie chodzi tu tylko o grafikę, która jest moim zdaniem poprawiona ale engine sie nie zmienił. Widok gór, lasów itp..niesamowite. Doskonała fabuła kampanii, dużo zwrotów akcji i zaskakujących wydarzeń. Poziom trudności podobny, za to na veteranie przeciwnicy nie zasypują Cie gradem granatów jak w World at War, ponadto nie spawnują się cały czas, więc jest łatwiej. Multiplayer podobno wypaśny, perki bardziej rozbudowane, ale ja jeszcze nie grałem.
    Podsumowując: Jeśli podobała Ci się 1. część to mw2 napewno Ci się spodoba. Szczerze polecam :)

P.S. NO i oczywiście drugi tryb rozgrywki: tryb Spec Ops, czyli kilkanaście mini misji (coś podobnego do Mile High Club z mw1)

Wczytywanie...

Poleć forum