1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

COD: MODERN WARFARE 3 PL 100%instalacja na dysku a "płyta nie jest obsługiwana"

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez melon79, Styczeń 14, 2012.

1. melon79

melon79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam koledzy,

Mam problem i nie za bardzo wiem co mogę jeszcze zrobić. Kupiłem i zflashowałem Liteona624B według poradnika,gra przechodzi weryfikację w IMGBURN 2.5.6.0 potem normalnie się instaluje na dysku XBOX360 a jak chcę uruchomić grę wyskakuje "płyta nie jest obsługiwana". Dodam ze nagrywam tylko na płytach verbatim.Przeczytałem mnóstwo wątków na temat nagrywania i flashowania i nie wiem co jeszcze mogę zrobić. A jeszcze jedno mam laptopa więc zakupiłem adapter Sata za 80zł(więc powinien dawać radę)

Może ktoś by pomógł i podpowiedział jak krok po kroku nagrać poprawnie.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piciu29

Piciu29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    przeczytaj mój post : liteon ihas124-19-b - Firmware c4eva PYTANIE !!!! - to powinno ci pomóc też zadałem tam parę dobry pytań i są fajne odpowiedzi, pozdrawiam

4. melon79

melon79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeszcze jedna sprawa...czy przyczyną "płyta nie jest obslugiwana (jak w tytule) może być fakt że przepuściłem obraz przez nowy abgx i dograł on topolody data i dlatego gra się nie włącza?Dodam że moja konsola jest offline i mam LT+2.0.

I czy skoro to jest przyczyna można jakoś skasować z obrazu Topology data???

5. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    jak dograłes najnowsze topology to musisz podłączyć konsole do neta żeby pobrał tablice dea.bin i wgrać lt 3.0

6. Piciu29

Piciu29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    tak to ma znaczenie jak masz lt2.0 i przepusciłes to teraz jedyna opcja tak jak kolega post wyżej napisał - tylko przeróbka na lt3.0 - jesli chcesz zagrać, jesli masz jeszcze oryginalny iSO którego nie przejechałes abgx-em wypal i będzie si, pozdro

7. melon79

melon79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki koledzy za pomoc to już rozwiało moje wątpliwości. czyli po wgraniu lt 3.0 wystarczy tylko nagrać według poradnika czy muszę coś jeszcze zrobić np.podłączyć się do neta w celu ściągniecia tych tablic dae.bin? i pytanie numer dwa czy wgrać od razu nowego dasha?mam teraz 599.zaznaczę że nie gram online.

Pozdrawiam

8. miczu71

miczu71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie musisz podlaczac się do netu

Wysłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk

9. psilon

psilon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    usunac topology z obrazu sie nie da, ale jezeli masz jeszcze na dysku ten obraz spakowany to wypakuj go jeszcze raz i topologii w tym obrazie nie bedzie, mozesz go przepuscic przez abgx'a v1.0.5 (ten nie dogrywa topologii) i nagrać gre.

dopoki nie masz LT v3.0 nie aktualizuj dasha ani nie podlaczaj konsoli do neta, na LT v2.0 powinno wszystko Ci dzialać.

10. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Zasada jest prosta:
    Dla lt2 wypalamy czysty obraz, a dla lt3 musimy go przepuscic przez abgx;-) jeżeli chcesz wgrać lt3 to wcześniej zaktualizuj dash.

Pomogłem? Kliknij "Przydatne" ;-)
    Sent from my HTC Desire using Tapatalk.

Wczytywanie...

Poleć forum