1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"CoD MW 2" czy "Battlefield bad Company 2" czy najnowszy "medal of Honor" ??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Nebeb, Styczeń 22, 2011.

1. Nebeb

Nebeb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krosno
    Wiem że ten temat był już wiele razy ale przed premierą battlefield i medal.

Co jest lepsze ? wiem że każdy ma inne poglądy ale co wy byście wybrali na x'a.

Interesuje mnie realistycznośc gier, długość kompani, jakość grafiki, efekty specjalne np wybuchy dźwięki i oczywiście tryb multi online i lokalnie na jednym x ie aaaaaaaaaa i jeszcze jedno brutalność gry, realistyczne obrażenia

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chuck

Chuck Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Oświęcim
    Polecam Bad Company 2, efekty są niesamowite. Jeśli chodzi o singla to w każdej z tych gier jest krótki, jak to w FPS-ach. Miałem również Black Ops i sprzedałem po miesiącu bo mi sie po prostu znudziła i wróciłem do BFBC2. Ale teraz przymierzam sie do kupna MW2:D

4. ustach

ustach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piątnica
    Mam BO, MW2 i Medal of Honor. Honora kompletnie nie polecam. Singiel mega krótki i nudny. Online taki sobie.
    BO fajna sieczka na multi. Kampania ciekawa.
    Osobiście polecam Z twoich typów MW2 lub BBC 2 (w te drugie nie grałem ale cieszy się dużą popularnością).

5. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    medal of honor od razu odrzuc. mw 2 to sieczka. ogolnie gre polecam jak chcesz byc najlepszy, bad company 2 jest bardziej zespolowy i taktyczny. wieksze mapy, bardziej istotna druzyna. w mw 2 biegasz po mapie i zabijasz chociaz jest pare trybow gdzie dobry zepsol topodstawa ale ciezko na taki trafic jesli nie grasz ze znajomymi. ja osobiscie preferuje modern warfare ale bad company 2 tez jest ok.

6. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Mam i MW2 i BF:BC2 i powiem że bardziej do gustu przypadł mi MW2 ponieważ:
    -Ma misje specjalne i można grać we dwóch
    -Można pograć na jednej konsoli do 4 graczy
    -Bardziej realistyczne bronie
    -Kampania zostaje w pamięci
    Ale BF:BC2 też jest fajny najlepiej to mieć te dwie gry

7. Nebeb

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krosno
    Chyba wybiorę Battlefield- gierka jest dużo tańsza i większość z was ją poleca, ale opisujcie nadal :)

8. xboxfan^^

xboxfan^^ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    bad company 2 najlepsze

9. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    BF2 polski dabing , wypas , POLECAM. Z podanych 3 najlepsza i nie tylko z nich.

10. Asword

Asword Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytom
    polecam coda jak i bc 2 oby 2 sa dobre z ciekawymi misjami jak i z multiplayerem w medala grałem u kolegi nie przekonał mnie jak dla mnie inny jest sp a inny mp

11. Nebeb

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krosno
    Czy BATTLEFIELD BAD COMPANY 2 posiada coś takiego jak klucz online czy coś w tym stylu ? pytam ponieważ nie wiem czy jak kupie używkę to będe mógł grac przez neta ? I jeżeli kupie gre która była używana na innej konsoli a tego klucza aby grac online nie ma (nie był wykorzystany tylko po prostu nie dają go do gry) będe mógł grac online czy nie ?

Np tak jak w CoD black ops nie ma kody wlanczasz gre i grasz sobie online :)

12. Asword

Asword Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytom
    w bc2 jest vip code dodaje nowe mapy na allegro widziałem aukcje z tymi kodami chyba po 15 zloty tak samo na gametrade sprzedają

13. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    z tych gier co podałeś, wziąłbym BC2, ale rozpatrz też Call of Duty 4, za 30-40 zł już spokojnie używke dostaniesz :)

Wczytywanie...

Poleć forum