1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CoD MW1 vs CoD MW2

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Nikolai, Październik 15, 2010.

1. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Mimo posiadania Cod'a 6, niedawno zacząłem grac w CoD4... I powiem tak - 'czwórka' miażdży MW2 w każdym stopniu Te mapy, bronie, brak nożów taktycznych, KLIMAT, muzyka w COD4 to coś pięknego! A co mamy w CoD6? Dzieci kampiące w każdym kącie, noże taktyczne, RpG7x2,granatniki, malutkie mapy (Afghan, o boże, co to jest?! Jeden samolot na środku i koniec), brak klimatu współczesnej wojny, co w CoD4 BARDZO! widac. w CoD6 zawsze grałem bez większego porywu, może to przez mase neo-kidów łażących z granatnikami i spas-12, nie wiem, ale... cod6 jest nudne i przewidywalne.

Moja ocena CoD4 -
    plusy:
    -szybkie znalezienie gry
    -dorośli gracze
    -świetne mapy z masą pomieszczeń
    -KLIMAT jak za dawnych CoD'ów (1,2)
    -oprawa audio
    -grafika

Minusy :
    -brak możliwości ustawienia killstreaków, co troche boli.

Wystawiam grze bez zastanowienia 9,5/10

Moja ocena CoD6 -
    plusy:
    -co-op online, jak i na split-screen
    -można samemu ustawic killstreaki
    -AC130, Chopper Gunner
    -grafika(chociaż niewiele różni się od tej z CoD4)
    -ciekawe bronie, naprzykład - Tarcza, Javelin
    minusy:
    -większośc graczy to DZIECI
    -masa kamperów (nie, tego w CoD4 nie ma)
    -nuuuuuudne i niestarannie zrobione mapy)
    -SPAS12, nóż taktyczny {niestety, to must-have każdego gracza poniżej czternastego roku życia)
    -singleplayer (nie ma tak ciekawych misji jak w CoD4 - tutaj patrz 'Czarnobyl' 'Strzelec AC130' itp...)

Grze wystawiam 6/10

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Co wolicie, MW1 czy MW2?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    MImo że dłużej grałem w Mw2, obiektywnie rzecz ujmując CoD 4 jest lepszy.
    Podzielam twoje plusy jak i minusy.

4. ing00

ing00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ŚŚ
    Kocham takie rankingi :] gdyby CoD4 mialoby miec 10/10 to MW2 ma definitywnie 9,5/10... ;] a dlaczego bo te gry diametralnie odbiegaja poziomem od pozostalych FPS. I kolega wyzej jak wiekszosc graczy tworzy ranking na podstawie gier z serii Call of Duty, gdzie zakldajac ze CoD4 ma 9/10 to MW2 zasluguje jedynie na 6/10 wtedy sie zgoze ;p bo skoro miedzy tymi grami jest taka przepasc to sei zastanawiam jakie gry ja zapelniaja czyzby Halo Reach mialo miec 8/10, Medal of Honor 9/10, a inny Sniper 7/10... bo jak dla mnie to brakuje calkowicie punktu odniesienia co do stosowania tak wielopunktowej rozbierznosci pomiedzy oboma tytulami :p

5. jolziomxd

jolziomxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    rowniez uwazam ze mw1>mw2, ogółem mw2 to stezenie BEZNADZIEJNYCH pomysłów, masy glupich ulepszen dla 13 latków i wszechobecny syf jaki panuje w multi. choc w 1 sa killstreaki to w 2 mozna sobie je ustawic itp, po prostu co za glupota. biegajace jakies dzieciaki z noobtube, strzelajace **** wie skad harriery i inne smiecie, mapy to jakis zart bo do gry nadaje sie tylko terminal, wspieranie gry przez wydawce, 3 nowe mapy i 2 stare za 55zl, do tego te gowna, maraton, pewne celowanie itp, gra dla dzieci i noskilli, gowno, z czystym sumieniem wystawiam 3,5/10 za to mw1 - 9,5/10, gra bardzo dobra i w sumie niczego jej nie brakuje, po halo 3 i reachu chyba najlepszy fps na konsole.

6. scooby666

scooby666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rdz
    a ja właśnie dostalem COD: Modern Warfare GOTY i jestem z tego dumny :D dla mnie jest lepsza niż MW2

7. Młody Zielarz

Młody Zielarz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ino
    Grałem w obie fakt , że na pc ale to nie zmienia nic poza sterowaniem i z czystym sumieniem stwierdzam że cod 6 mył taki przewidywalny i nudny że grałem w te gre w wakacje bo juz nie miałem nic innego do roboty poza czytaniem ksiązki kulinarnej, a cod 4...... to byo cos.... misje były orginalne i emoconujace kiedy bylem snajperem i strzelalem do tego kolesia i kiedy nabój leciał zastanawiałem sie co sie moze stać i stało się nieoczekiwane.... w singlu cod 4 niszczy 6 a o muti niestety nie moge sie wypowiedziec z wiadomych przyczyn.... no bo na choj mi orginały :D

8. mikute

mikute Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja akurat też grałem w obie gry na PC. Muszę zgodzić się ze wszystkimi. MW2 strasznie mi się podobało ale COD4 jednak ma to coś. Co tu dużo gadać panowie z IW w drugiej części już bardziej stawiali na akcję niż na jakikolwiek realizm. Nie mogę powiedzieć, że single player mi się nie podobał bo był świetny. Niestety multiplayer to już zupełnie inna rzecz bo jak to słusznie autor tematu ujął siedzą na nim DZIECI. Czasami mnie to tak irytuję kiedy np. siedzę w lobby i słyszę dwóch angoli(ze słuchu mają po 12-13lat) i wrzucają na siebie tekstami typu "shut up you fu**** noob". Ogólnie MW1 jest lepsze zarówno w singlu jak i na multi.

9. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
    Również dołączę się że MW 1>MW 2... 1 jest lepsza w multi jak i w kampanii
    2 to zbiorowisko dzieci 12+ i jeszcze ta beznadziejna kampania

1 rlzz

10. Xborix

Xborix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    A ja właśnie mam MW1 i cały czas gram na Multi... Miodzio poprostu. A ostatnio miałem dylemat co kupić Bad Company 2 czy MW2 ale teraz już wiem. Chociaż trzeb przyznać że w MW 2 jest bardzo fajna kampania :D

11. Golonek18

Golonek18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Haczów
    Witam. Mam do was pytanie : posiadam mw1 edycję goty i jest tam kod do pobrania 4 map do multi, moje pytanie gdzie ten kod wprowadzić bo on jest 20 cyfrowo-literowy a żeby można było w konsoli wprowadzić musi być 25 cyfrowo-literowy? Proszę o pomoc.

12. yondaime332

yondaime332 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    CoD MW vs CoD MW2
    Grałem w oba tytuły i moim zdaniem lepszy jest pierwszy MW... Kampania w MW2 to tak naprawdę nie wiadomo co... bieganie po fawelach wśród cywilów, jakieś misje specjalne - wszystko nastawione na akcje, nie mówię że to źle, bo bardzo przyjemnie mi się grało... ehh ale bardziej podobała mi się rozgrywka dla jednego gracza w MW, miała to coś, bardzo fajne misje, klimat wojny, a misja snajperska - cudo...
    Oprawa audiowizualna w obu częściach jest podobna choć przewagę ma jednak MW2 bo to nowsza gra...
    No i na koniec multi... Co prawda na multi w MW2 grałem bardzo krótko to muszę przyznać że mapy są takie sobie, masa kamperów i jak już wspominaliście dzieci, które często kłócą się w lobby co nie ukrywam jest bardzo zabawne :D, jedynym plusem multi w MW2 jest sporo killstreaków... W MW na multi gram do teraz i jeszcze ta gra mi się nie znudziła, gra się przyjemnie, gracze zazwyczaj są dorośli i nie kłócą się ze sobą, czasami zdarzają się kamperzy ale to rzadkość... To chyba jedyny fps na multi który nie znudził mi się - a gram w niego od ok. 9 miechów...
    MW zwycięża i w singlu i w multi !

13. Michi x3

Michi x3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Moim zdaniem także lepsze jest Cod Modern Warfare 1 ,jest to dla ,mnie najlepsza gra w jaką grałem, daję 10/10 .Mam także CoD MW 2 ,ale tutaj wystawiam ocenę 8,5/10.

14. Gears6542

Gears6542 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    Moim zdaniem w dwójce jest o wiele lepszy single player. Co op także genialny. Multi to już co innego :/ Spędziłem przy nim max 2h bo dłużej się nie dało. W jedynkę grałem tylko na singlu, więc o multi nie będę się wypowiadał.

15. PwsS

PwsS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Obydwie gry były bardzo dobre, ale jednak według mnie single player był lepszy w jedynce. Np. misja w Czarnobylu - coś pięknego. A jeśli chodzi o multi, to jak dla mnie wielkich różnic nie ma.

16. master21

master21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    joł

wezcie nie przesadzajcie z tymi opiniami na temat mw2 jak dla mnie ta gra jest boska jak mw1 obie gry zasługują na wielki szacun co wy ***** myślicie doskonałej gry nigdy nie zrobią wolę się cieszyć że chociaż te gry są stworzone . A jak macie problem z multi w mw2 to znaczy że grać nie umiecie bo mi akurat idzie bardzo dobrze a nie używam nubskich broni np g18 aa-12 rpg i tp. więc w skrócie *********ić sie od mw2

17. Mancer

Mancer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @UP
    O takich ludziach własnie mówili przedmówcy :p
    @TOPIC
    Według mnie MW2 jest ... jakby to ująć, nuuuuudny do potęgi! Mapy zrobione są można rzec na odwal. Weźmy taką Favele " Dobra to zrobimy trzy ścieżki, na środku parę domów o i tu jeszcze walniemy jakieś miejsce do kampienia". Po drugie według mnie ta gra jest "przesadzona" skąd u licha wzięli czujnik pulsu o_O Nie mówiąc już o niektórych broniach jak ACR, który rozrzutu to chyba nie ma w ogóle... Jedyne co mi się podoba to możliwość pogrania w Co-Op'ie, szkoda, że nie ma tego w CoD4. Teraz weźmy starszego "kodzika": mapy są zrobione na wzór, snajper niech snajpi, szturm niech szturmuje, więc można cieszyć się pełnią gry bez denerwujących co krok kamperów. Szkoda, że nie można wybrać swoich kill streaków ale i tak ta część góruje nad swoją następczynią!

18. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ojj, starsze CODY były najlepsze. Ja niedługo zamawiam COD2 na mojego Xklocka, bo ten klimat multi... ahh! wspaniale! W CoD2 grałem dwa lata na PC (multi) a single było boskie, ale krótkie ;/ Przeszedłem dwa razy. Tym nowszym CoD'om czegoś brakuje, może te mapy na 'odwal sie'... w CoD2 były cholernie klimatyczne mapy, klimat wylewał się z ekranu, a o dynamice nie wspomne! Bosko! Nie było czegoś takiego jak czujnik pulsu, rpg, aa-12, g18... Tam każdy był równy, i liczyły się TYLKO I WYŁĄCZNIE twoje indywidualne umiejętności... Ja Black Ops kupuje tylko dla zombiaków i co-op bo multi i tak się znudzi, ale napewno też długo pogram ; ) pozdrawiam.

Poleć forum