1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CoD MW2 SZUKAM KLANU, STWORZE KLAN, GRUPA DO GRY!

Temat na forum 'Klany' rozpoczęty przez nadro69, Kwiecień 20, 2010.

1. nadro69

nadro69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich,
    W Call of Duty MW2 gram teraz od jakiegoś połtora tygodnia, i powoli staram sobie przypomnieć wszystkie rzeczy, które opanowałem rok temu grając na Live w poprzednia część tej gry, gre przerwałem ze względu na problemy z łącznością (nie widziałem sensu kupować golda, ponieważ grac się tylko dało w nocy).

Gram teraz od ponad tygodnia, na razie mam 45 lvl, celność kolo 12% oraz ratio kill/dead 0.60. (Staty te na koncie mym wyglądają całkiem inaczej ze względu na to ze mój sporo młodszy brat gra sobie na mym koncie i nie mam zamiaru mu tego zabraniać.)

Założyłem ten temat ze względu ze nie dostałem od innych żadnych odpowiedzi.
    Szukam lub zbiorę grupkę ludzi która chce, niekoniecznie codziennie, ale w miare możliwości regularnie grac wieczorami, lub rano. Zależy mi na miłej atmosferze i okazji wykorzystania HeadSeta żeby z kimś w trakcie gry pogadać o wszystkim i o niczym, dostać pewne wskazówki co do gry itp..
    Po prostu gra w przyjemnym swoiskim towarzystwie daje satysfakcje i dodaje motywacji. Myślę ze dla każdego to jest jasne. Szukam bardziej średnio zaawansowanych graczy, którzy znają już podstawy i mają wyrobiony swój styl gry, mogą być również bardziej zaawansowani gracze którzy mogą cos doradzić i przeprowadzić porządny trening, było by super.

Dlatego jeżeli ktoś jest w tej samej sytuacji, szuka "klanu" lub poszukuje ludzi, to śmiało pisać
    Rozpisałem się, dlatego dzięki za uwagę.
    GT: nadro69
    GG:2751393 (rzadko bywam ostatnio, ale napisać zawsze można, wolałbym jednak na XBL)

2. Lotnik421 Xbox One

3. MsMarkos81

MsMarkos81 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja chętnie dołączę do klanu jak będzie taka możliwość i będę spełniał wymagania :)

4. Golonek18

Golonek18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Haczów
    Mam wielu znajomych grających w tą grę, zawsze jest z kim zagrać. Zapraszam
    Gt: golonek

5. lukas111989

lukas111989 Świeżak Świeżak