Cod:mw4 nie działa

bloud13

Świeżak
Świeżak
Witam.
Mam problem mianowicie ściągnąłem Cod:mw2 , i za pierwszym razem nagrałem go po prostu imgburn, nie działało. Później poczytałem i przerobiłem obraz Cod'a
w XB360 WAVE PATCHER z wave4 na wave3 i dalej nie działa czegoś zapomniałem może trzeba coś jeszcze spakować? Mam IX 1.51 .
Liczę na pomoc.
Pozdrawiam.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Hmm a którą wersję ściągnąłeś?
Może nie masz iX 1.51?
 

Kamil2264

Użytkownik
Użytkownik
Ja na twoim miejscu przerobiłbym go abgxem, bo tamten program mi nie działał.
 

michansk

Użytkownik
Użytkownik
jak obraz przerobiony do wave3 tochyba trzeba przez pendrive lub plytke dvd zrobic aktualizacje dasha
 

smieszek02

Użytkownik
Użytkownik
Dasha się aktualizuje jak wkładasz płytkę z grą. Wtedy wyskakuje komunikat że jest aktualka i czy przez neta połączyć. Jeżeli nie łączysz się przez xbl poszukaj na forum jest opisany sposób jak to zrobić online. Co do programu 360 wave patcher, to ja tym programem przerabiałem i wszystko śmiga tylko powiem ci jedną rzecz. Ja też myślałem, że mam iXtreme 1.51 ale jak się później okazało mam 1.5 przez co obraz musi być przerobiony na wave2. Nie chce tutaj źle doradzać, ale zasięgnij radą specjalistów albo napisz kiedy konsole przerabiałeś to ci powiedzą. Ja miałem przerobioną w okresie zimowy w zeszłym roku (styczeń, luty) i mam 1.5
 

djpenny

Świeżak
Świeżak
a jak nie działa tzn co się dzieje wraca do ekranu z napisem xbox czy wyrzuca jakiś komunikat?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Może inaczej: czy gry z wave3 Ci normalnie działają czy musisz patchować?
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
daj loga z tej płytki zobaczymy co zrobiles zle :)
 

bloud13

Świeżak
Świeżak
Call.Of.Duty.Modern.Warfare.2.XBOX360.RF-IPT taka ściągnąłem.
W konsoli wyskakuje okienko żebym przeczyścił płytę suchą ściereczką bo nie może jej odczytać. A co do logów z płyty niestety nie mogę tego zrobić bo to jest u znajomego a ja się z nim widzę tylko w weekendy ;/. A powiedźcie mi czy jeśli przerobie te wave3 na wave2 i jednak mam tego ix 1.51 to będzie działać czy ix 1.5 obsługuje wave2 a 1.51 tylko wave3 itd. ?
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
na 1.51 bedzie działac
na 1.6 by nie działalo
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
iX 1.5 wave2
iX 1.51 wave 2 i 3 + Hitachi wave4

Najgraj jakąś grę z wave3 od razu i sprawdź czy działa. Jak tak to masz iX 1.51 jak nie to masz iX 1.5

Jednak jeżeli wyskakuje CI te okienko z wytarciem ściereczki to obraz jest raczej dobry. Być może słabe płyty lub nagrywarka siada
 

Fennixs

Użytkownik
Użytkownik
musisz przerobić iso z wave 4 na wave 2
 

Do góry Bottom