1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CoD WaW Cheaters

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez BuRRRza, Styczeń 21, 2012.

1. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Witam . Dzisiaj spragniony grania na chwilę odłożyłem CoD Black Ops aby wrócić do starego dobrego WaW . Wybieram tradycyjnie Team Deadmatch. Wyszukuje mi jakiś graczy, ok. Po kilku minutach grania około 5 minut gry staty 2-10 zauważam ,że coś jest nie tak. Pełno cheaterów . Online : 6250 graczy kiedy to w Black Ops średnio ponad 200 000 ale 0 cheaterów . No grać się nie da strzelam w gościa strzelam robię mu plecy zachodzę z noża. Macie tak samo ? A jak z innymi Call Of Duty MW 1 / MW 2 też cheatują ? MW 3 ograne i posiadam jak na razie 0 cheaterów . Nie wiem czego tak jest . Na Xbox da się mieć cheaty no ale czego akurat mają je w taki WaW a nie BO ? Jeśli ktoś jeszcze gra w WaW i chętnie zagra jakiś duży prywatny mecz to proszę zaproście mnie może akurat zbierzemy ekipę i zagramy nick : BuRRRza
    Pozdrawiam

Poleć forum