1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CoD WaW Nazi Zobies pomocy!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez timonowski, Maj 14, 2009.

1. timonowski

timonowski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czesc, jestem nowy mam pierszy xbox live gold. I chcialem zagrac z kumplem w Coda Waw CO-OP nazi zobies, lecz jest taki problem nie chcemy grac w 2, a nie mamy wicej kupli, jak dolaczyć do publicznego servera we 2? Jak on albo ja znajde gre i go zaprosze server juz jest dawno pelen. Chodzi mi o to jak dolaczyc w 2 na publiczny server tak zeby jeszcze 2 osoby obce graly oprocz nasz. Jak ja postawie host albo on to nikt nie dolacza, moze zle to robie. Pomocy

2. Lotnik421 Xbox One

3. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    Wydaję mi się że możecie założyć grupę, wtedy chyba nie będzie was rozdzielało.

4. biolon

biolon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

mam również problem z Nazi Zombies - choć sprawa może tyczyć się samego live`a. Z kolegą chcę zagrać w ten tryb gry i tak na spróbowanie chciałem sprawdzić samemu jak się ogólnie gra. I za każdym razem w lobby po znalezieniu graczy - dalszego ładowania i synchronizacji wyskakują mi błędy albo server time out, albo there are not enough players [a było 4-3], albo po prostu wywalało mnie do lobby.

Sprawdzałem połączenia na grze GoW II - działa bez problemu, podobnie na HAWX. Wychodziłoby na to, że internet jest ok [radiówka 512kb - na routerze włączone unpn i mtu mam na 1400].

I teraz pytanie to wina serwera CoD czy ta gra nie trawi tego internetu, czy jest tak dużo graczy [statystki na daną mapę pokazywały 1605 graczy w puli[.

Pozdrawiam

5. Angoleiro

Angoleiro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Czesc, kiedys tez bylem nowy, ale przeczytalem regulamin. Nie ten dzial. Przenosze.

pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum