1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CoD WaW nazi zombie (xlink kai)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gorn20000, Kwiecień 1, 2010.

1. gorn20000

gorn20000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Jeżeli ktoś chętny na nazi zombie przez xlinka to zapraszam , caly czas bede ja i kumpel, chętni pisać

2. Lotnik421 Xbox One

3. cwojdzis

cwojdzis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Walcz
    Ja moge pograc w multi w ta gre moge tez pobawic sie z misjami w copie jesli chodzi o kampanie nazi zombi tez zreszta zagram prosze o bezposredni kontakt na xbox live moj xbl nik to cwojdzis

4. DJ_Boski

DJ_Boski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Rzeszów
    Siemka ja mogę zagrać choćby zaraz jak coś to napisz na gg 8650444 lub na Xlinku poszukaj BoskiPL powinieneś mnie znaleźć.

5. gorn20000

gorn20000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    w takim razie gdy bede na xlinku to cie poszukam. pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum