1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CoD WAW pytanie prestige

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez kuba426, Luty 10, 2009.

1. kuba426

kuba426 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, mam pytanie, może i głupie, ale ostatnio jak grałem w CoDa multi to grałem z polakami, i jeden mówił coś tam, że jak gra prestige to nie gra na hardcore tylko normalnie, i że coś tam robi(tu nie zrozumiałem) i wtedy bardzo szybko nabija xp.
    I teraz moje pytanie, czy jest jakiś sposób na szybsze nabijanie punktów xp, niż normalne granie??:confused: Chodzi mi tu o tryby i styl gry itd.
    Napiszcie jak wy najszybciej nabijacie punkty.
    Z góry dzięki.

Wczytywanie...

Poleć forum