1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CoD: WaW vs. Halo 3 porównanie multiplayer + inne pytanie

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez hawkes, Czerwiec 11, 2009.

1. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    Hej.
    A więc jak w temacie, chciałbym usłyszeć która gra według Was ma lepszy multiplayer: Halo3 czy CoD5. Wiem że gry dość mocno się różnią, ale chciałbym poznać Wasze opinie gdyż postanowiłem kupić map packi do jednej z tych gier i nie mogę się zdecydować do której. Aha, i możecie sobie darować gadanie typu ,,zagraj to się przekonasz'' bo jak mam zagrać porządnie w Halo (choć po części tyczy się to także CoD) jak duża część trybów gry wymaga posiadania obu map packów? Z góry dzięki za odpowiedzi.

PS. Jeszcze jedno małe pytanko nie związane z tematem: czy jest na xboxa odpowiednik gry w czołgi z Pegazusa? ;D No wiecie, trzeba było tam swoim czołgiem bronić orzełka przed wrogimi czołgami, chętnie bym w coś takiego znów zagrał.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sebool12

sebool12 Guest

Według mnie lepszy jest CoD5, co do map packow, to rzadko mi się trafia, że załączy się taki serwer. Większości ludzie od razu głosują za odrzuceniem mapy. A tak nawiasem mówić to my jako kraj Polska chyba mamy blokadę na mapy nie?

4. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    Blokadę na szczęście można ominąć. A właśnie, czemu ludzie tak często wetują nowe mapy? Jak dotąd nigdy nie miałem okazji zagrać W CoDzie w Makin Day z innymi ludźmi, wszyscy wetowali...

5. sebool12

sebool12 Guest

Ominąć jak? Bo kumpel przez blokadę stracił 800ms ;/

6. Hakerpawel

Hakerpawel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pewnie musisz być zarejestrowany na USA.
    Osobiście wolałbym kupić mapy do Halo 3, ponieważ tam na te mapy masz tryby specjalne i możesz grać w 16 osób. Niestety w CoD 5 jak słyszę nowe mapy idą pod veto.

7. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    Na forum piszą o pobieraniu zablokowanych dla Polski zawartości przy pomocy VPN, jeśli chodzi o problem ze ściągnięciem map packów, więc przy odrobinie kombinowania nie powinno być problemu. Przy okazji, naprawdę nie ma na xboxa gry w czołgi? ;p

Wczytywanie...

Poleć forum