1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CoD4 modern warfare online problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Bebzu, Maj 2, 2011.

1. Bebzu

Bebzu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Hej od pewnego czasu gram w CoD4 online i w dzien jest ok ale co wieczor zaczyna sie problem a mianowicie kiedy wyszukuje mecz, znajduje mi gre w ktorej po lewej stronie ekranu wyskakuje kilka linijek z napisem YouTube - Kanal von 7UK33 i tak przez cala rozgrywke a oprocz tego czesto zdaza sie ze jeden z zawodnikow lub wszyscy(roznie sie trafia) moze skakac pod same niebo, z nieskonczona amunicja, granatami itd. Probowalem zmienic rodzaj rozgrywki ale i tam wchodzi do meczu z tym samym "problemem"
    Spotkal sie ktos z tym? To normalne?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    może ten link do jutjuba to po postu jego nazwa? ludzie sobe modują nicki, mają kolorowe, oraz używają tych obrazków od przycisków xboxa. co to tego skakania pod niebo i niekonczącej się amunicji to też się z tym spotkałem i to nie raz, ale nigdy nie częściej niż raz na 3-4 dni, dzieje się tak, jak ludzie (przeważnie głupie hamburgery) zmieniają opcje gry programem przez kompa, i gdy są modami to mają jakby swój zmodowany serwer..

4. Bebzu

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Faktycznie sporo tam zmodyfikowanych nickow (takich ktorych "normalnie" nie da sie wpisac) ale link ten jest zawsze po nazwie uzytkownika (za kazdym razem jest inna).
    Do czego zmierzam: Czy XBL nie powinien byc "czyszczony" z hackow i cheatow? chyba wlasnie za to placimy pieniadze aby grac w dosc czystym od tego srodowisku... oczywiscie nie da sie wyeleminowac roznego rodzaju wlaman ale to co opisalem jest juz od dosc dawna i nie widac aby byly podjete jakies akcje do powstrzymania tego ;(

5. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    no niestety, te rzeczy są w CoDzie4 już od bardzo dawna, i podejrzewam, że tak zostanie :) nie wiem jak się ma sprawa z MW2 oraz BO, ale podejrzewam, że wcale nie lepiej. dodam jeszcze, że jeśli grasz na zmodowanym serwerze gdzie jest np zwiększona szybkośc, to zarażasz się tym modem, i gdy będziesz hostem to będzie to samo :) dlatego jak załóżmy kilka osób założy taki serwer to roznosi się to z postępem geometrycznym na innych graczy, dlatego czasami są chwile, gdy ciężko jest trafic na normalny serwer ;) jedyne wyjście aby nie byc zarażonym, to wyjśc do dasha i włączyc grę od nowa.

6. Bebzu

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    podziękował :) Odpowieć wyczerpująca choć niestety raczej niezadowalająca.
    Ponieważ jest to sytuacja dość beznadziejna a grając, mocno irytująca to zamówiłem i już leci do mnie BO więc mam nadzieję że jeszcze jego nie zepsuli :p

7. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ale nie chce mi się wierzyc, ze aż tak często trafiasz na taki serwer... ja ostatnio w święta grałem non stop i trafiłem może z 5 razy na taki, a cała reszta był ok..

Wczytywanie...

Poleć forum