1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cod4- problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KubicusPL, Wrzesień 25, 2011.

1. KubicusPL

KubicusPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warta
    Witam, mam problem z którym boryka się większość ludzi grających w tą grę. Ostatnio gdy grałem sobie w FFA natrafiłem na lobby z ujemnym exp'em. Teraz mam 1 lvl i nie mogę sam wyszukać meczu. Więc moje zapytanie jest następujące da się zaradzić jakoś bez cheat'ów lub innych podobnych. Proszę o jakieś sensowne odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KubicusPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warta
  4. Enemelek

Enemelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    kiedyś czytałem ,że w takim wypadku trzeba napisać do supportu po prostu i opisać swój problem.

5. szmelc

szmelc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    popros kogos zeby zaprosil cie do gry. wtedy bedziesz mogl dolaczyc i podbic xp

6. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    lub założyć nowe konto.

7. OrangeMan

OrangeMan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Biestrzykowice
  8. KubicusPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warta
    Po pierwsze to jest problem w tym, że większość moich znajomych nie gra w cod'a 4 i robiłem tak że dołączałem do jakiś burgerów i grałem z nimi no ale cóż jestem od nich zależny i nie mogę sobie wybrać trybu jakiego chce, po drugie nie założe drugiego konta, po trzecie żeby zbić exp na + to trzeba grać 2000000000000000000000 lat, po czwarte wiem że pomaga niby infekcja na 10 prestiż i gdy wyszukam gre z ujemnym expem level poniżej 1 mi nie zagraża. Tylko nie wiem czy ktoś z was coś takiego posiada. ://

Wczytywanie...

Poleć forum