1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

COD5 WAW - pomocy

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez renix123, Luty 17, 2009.

1. renix123

renix123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem nowym graczem i uzytkownikiem xboxa. Moim problemem jest postawienie serwera (hostu) w grze cod:waw. Mianowicie: jak zhostowac? Klikajac w private matches i tworzac gre (czekajac godzine) nikt nie dolacza. Moglby mi ktos wytlumaczyc ocb? Dodam, ze mam odblokowane porty, i hostowanie na innych grach typu PES 2008, Resident Evil 5 nie jest klopotem, i gracze normalnie dolaczaja do mnie. Bardzo prosze o pomoc! (Dodam z gory, ze zapraszanie do gry FRIENDS nie jest dla mnie rozwiazaniem).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
    U mnie też nikt nie dołącza do żadnej z moich gier :/

4. renix123

renix123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Help

Jezeli ktos jednak zna odpowiedz na moj problem - bardzo prosze o odpowiedz!

5. clammy62

clammy62 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    Jeśli chodzi o public. jeśli masz poniżej 1mb/s jak ja. to tylko możesz popatrzeć w game lobby :p za mała prędkość. poniżej 1mb/s wyszukuje tylko w far cry 2 ;) Jeśli jednak masz powyżej 1mb/s to kiedyś czytałem że trzeba poszperać w ustawieniach routera lub modemu ;)

Wczytywanie...