1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Codemasters bronią honoru gier wyścigowych

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez KunKwatPL, Lipiec 3, 2011.

1. KunKwatPL

KunKwatPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    L-ew
  2. Lotnik421 Xbox One

3. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    To jest cały news czy reklama portalu?!
    Tak czy inaczej ścigałki od Codemasters są chyba jednymi z najlepszych, więc czekam na kolejne odsłony :)

4. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Ja czekam z niecierpliwością na Forzę 4 ;)

A co do gier od Codemasters, to najwyższa półka jeśli chodzi o gry wyścigowe :)

5. fobis33

fobis33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Grid 2 w 2012 wiec poczekamy i zobaczymy.
    chetnie zagram tez w f1 bo juz nudza mnie gry typu dirt czy forza. musze od nich odpoczac chyba bo nie ciagnie mnie do nich az tak.
    Co nie zmienia faktu ze zycie bez codemasters nie mialo by sensu xddd (zart: D )

6. jestemkims

jestemkims Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gry od codemasters zawsze były udane moim zdaniem.
    A właśnie czy wiadomo kiedy wyjdzie forza 4 ?

7. Jarek8821

Jarek8821 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    data premiery świat: październik 2011
    data wydania PL: październik 2011
    data wydania Europa (PAL): październik 2011

8. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bizarre Creations to chyba tylko serię PGR zrobiło dobrą. Po lipie jaką był Blur to już chyba nie spodziewałbym się niczego dobrego po tym studiu. Black Rock miało swojego Split Second, który miał swoje kilka sekund ;] Szkoda że nie będzie dwójki...

Co od samego Codemasters. Pierwsze ToCA było dobre, w dwójkę i trójkę też się sporo grało. No i potem sukcesy DiRTa, GRiDa, i F1 ;] Ja tylko ciekaw jestem na czym "nowym" pracują, bo chyba wszystkie możliwości wykorzystali :)

9. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Możliwe, że nad konkurentem NFSa.

10. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Hmmm a wyścigi NASCAR? Choć w sumie raczej małe zainteresowanie byłoby tą grą (zwłaszcza w Europie).

11. KunKwatPL

KunKwatPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    L-ew
    Jak to wszystkie a wyścigi takich pojazdów jak buggy ,gokarty i inne śmieszne wynalazki (tego jeszcze nie było) przynajmniej nie od Codemasters.

Ale ciekawym pomysłem było by umieszczenie w grze wyścigów z serii 24h Le Mans i 24 at Daytona dla tych którzy nie wiedzą co to jest lub nie zorientowali się po samej nazwie tu krótka definicja "wyścigi samochodowe i motocyklowe, w których zadaniem zawodników jest przejechanie jak największej liczby okrążeń w ciągu dokładnie jednej doby. W zawodach startują drużyny trzyosobowe."

Można by na XBL z kolegami grać i zmieniać się np. co 3 godziny :) Myśle że samo przejechanie 1 wyścigu było by nie lada wyzwaniem dla przeciętnego gracza. Ale swoją drogą to taka gra była by bardzo opłacalna . Tylko 1 tor i aż 24 godziny "zabawy" ;)

edit: właśnie zaóważyłem że ktoś wpadł już na wymieniony wcześniej pomysł i umieściło go w grze. http://en.wikipedia.org/wiki/Le_Mans_24_Hours_(video_game)
    Ale pozostają jeszcze wyścigi na wózkach widłowych. Poza pracownikami niektórych zakładów nikt inny chyba tego nie opatentował

12. dm76

dm76 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jaki jest sens robić drugą gre o nascar gdy niedawno ukazała się najnowsza odsłona - Nascar 2011?

13. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ogólnie jak chodzi o gry wyścigowe to w tym roku powinna królować Forza 4.
    Też ubolewam nad tym, iż nie będzie to Grid 2, jedynka była jak dla mnie genialna i mnóstwo czasu spędziłem nad tą grą (wersja PC'towska).

Jestem ciekaw jak zrobią, to jak im wypadnie ten F1. Chociaż tak i tak jestem zdania że poczciwych Grand Prix 2 i 3 nic nie przebije.

14. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Mistrzowie Kodu zawsze robili świetne ścigałki, ciekawe co teraz wymyślą ;) Będzie hit jak nic

Wczytywanie...

Poleć forum