Codemasters wyda w tym roku więcej niż jedną rajdową grę

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Oczywiście w tym wypadku zapewne chodzi o dwie, bo przecież nie dziesięć, ale to i tak dobra informacja.



Mam tylko nadzieję, że twórcy nie zakpili sobie z fanów licząc osobno wersje tworzone na różne sprzęty. Rozumiem, że na przykład nowy DiRT dla PS3/X360 powstanie zapewne na innym silniku niż wersja PC/PS4/XOne - ale to wcale nie oznacza, że są to dwie osobne produkcje. Przynajmniej dla mnie.

Skąd wiemy o tym, że Mistrzowie Kodu zaatakują tematykę rajdów z więcej niż jednej strony? Oczywiście z Twittera. Fan twórczości Codemasters zapytał o to, czy twórcy mają zamiar wydać w tym roku grę traktującą o rajdach, w odpowiedzi usłyszał, że w Codies trwają prace nad więcej niż jedną taką produkcją.

No i stąd mamy teraz zagadkę. Ostatnio Codemasters chwaliło się, że tworzy kilka produkcji dla urządzeń przenośnych. Mam dziwne wrażenie, że to właśnie o to chodziło twórcom Grida i Dirta. A to mimo wszystko byłoby pewne rozczarowanie. Z drugiej jednak strony Codies nie wrzuciliby w jednym roku dwóch konkurujących z sobą gier, nawet, gdyby jedna z nich była spin-offem jak DiRT Showdown, bo obydwie kierowane są do podobnej grupy graczy i musiałby rywalizować o ich uwagę.

Co do DiRT 4 - ponoć gra ma trafić w gusta hardkorowych fanów rajdów. Tych, szczególnie dzięki występom Kubicy w WRC, zapewne w Polsce przybędzie.​

 
Gierki od nich to mistrzowstwo w rajdach, czekam na dirt 4 lub grida:)
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
grid dopiero byl, a biorac pod uwage ze Dirt byl 2 lata temu wiec teraz czas na gre rajdowa, i mam na mysli normalna gre rajdowa a nie popierdulke rajdow jaka byla w Dircie, seria WRC jest fajna ale gra rajdowa od CM to byloby cudo
 

Krzychu1987

Banned
Seria Colin była świetna i każda kolejna odsłona była bardziej dopracowana (kupowałem te gry w premierze wiedząc czego mogę oczekiwać), następnie nastała seria Dirt i to duże rozczarowanie, o ile pierwszy Dirt to była prawdziwa gra raidowa a drugi dirt to w ogóle cud, miód i orzeszki to Dirt 3 to jaka kipa, odcinki radiowe maja chyba z 30m bo ledwo się je zacznie a się już kończą, do tego te debilne drifty jak by to był jakiś nfs... Brak nawet napisów PL. Ostatni dirt to wielkie rozczarowanie, ale akurat to było zapowiadane jako taka odnoga wiec spoko.
Mam tylko nadzieje że wezmą przykład z Dirt 2 i zrobią grę choć tak samo dobrą.
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Liczę na iście rajdową gierkę od nich, Gruba B i WRC mniam :D

PS. Uwielbiam te spolszczenia nazw "mistrzowie kodu"...
Litości.
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
oO
w końcu ta poważna rajdówka którą obiecali!? dawać mi to!
 

Grzib

Użytkownik
Użytkownik
jak to bedzie Dirt 4 ale taki bardzo rajdowy i bedzie na PS4 to przybliży mnie do zakupu nowej konsoli :)
swoja droga Grid tez jest fajny
 

tomix710

Użytkownik
Użytkownik
W Grida 2 grałem na PC u kolegi może 30 minut i raz włączyłem demo na X360 i grało się całkiem dobrze i chciałem zakupić grę ale nie byli po drodze w ostatniego Dirta Showdown również grałem w demo ale ta wersja mnie kompletnie rozczarowała. Rzeczywistość jest przykra na grę pokroju Colin nie mamy co liczyć chyba że na urządzenia mobilne ale to nie to samo co konsole ;)

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka
 

Krzychu1987

Banned
Grid 2 to całkiem sensowna scigałka, polecić można każdemu i się nie zawiedzie. Ja ukończyłem ją w prawie w całości ;)
 

Do góry Bottom