1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CODMW2 od atmpitbull

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Jeckie, Styczeń 9, 2010.

1. Jeckie

Jeckie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    http://xboxforum.pl/*******-f25/call-duty-modern-warfare-2-[pl]-[pal]-32640.html Pobierałem właśnie CODMW2 ale niestety pobieranie zatrzymało się na 99.9% i nie idzie dalej. Prędkość się wyświetla ale nie leci 4mb zostały w jednym parcie. Więc mam taką prośbę czy mógłby ktoś wrzucić 9part z partów po 200mb wersji pal z polskimi napisami. Szukałem w dziale download ale linki już wygasły. Pisze tu bo nie mogę jeszcze pisać w dziale download.

Wczytywanie...

Poleć forum