1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cofanie przeróbki, LT 1.1

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pitogo, Listopad 10, 2013.

1. pitogo

pitogo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to Ja trochę przespałem i mam wciąż 1.1, chciałem pograć w nowsze (oryginalne) gry, ale aktualka dashboardu się zawiesza pod koniec i wyskakuje mi bug C000-0001 (ten o tym że wykryło grzebanie w konsoli). Próbowałem aktualkę na 13146 i 13599 przez pendrive'a, sam mam 12625. Do neta nie podłączałem.
    No to w związku z tym parę pytań, na które nie znalazłem (!) odpowiedzi w tym całym spamie:
    1. Co trzeba kupić? Poza tym śrubokrętem - jakie USB żeby podłączyć do PC, etc?
    2. Jest szansa żeby jakaś aktualka poza 13146 i 13599 zadziałała i wykasowała przeróbkę?
    3. Co to dokładnie OFW, skąd to i jak wgrać?
    4. Czy są może jakieś alternatywne rozwiązania? Jak mówiłem zależy mi tylko na oryginałach.

Do serwisu nie mam jak oddać, jestem w Anglii a tutaj za bardzo akcje z przeróbkami nie wchodzą.

EDIT: Nie zależy mi specjalnie na graniu online, więc ten temat można omijać

2. Lotnik421 Xbox One

3. DaJkamieniA

DaJkamieniA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    To ty będziesz grał na oryginałach? To po co ty chcesz przerabiać? Potrzebny ci kabel sata żeby podłączyć do kompa. Wgraj najnowszego dasha i ci usunie ci starego lt. Potrzebne ci też będą programy. Na forum masz nawet poradnik, a jak nie ma to na youtube czy na google są filmiki lub opisy jak to zrobić i co ci potrzebne.

4. pitogo

pitogo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W tytule jest Cofanie przeróbki. Mam przerobionego, a nie chcę mieć i szukam kolejnych sposobów na cofnięcie LT 1.1.
    Co do wgrywania dashboardu, też kłania się czytanie ze zrozumieniem. Wgrywałem już parę wersji dashboardów (z Fify 12, Far Cry'a 3, Fifa Street), żadna nie aktualizowała się do końca, z pendrive'a próbowałem jeszcze 13146 i 13599 i żadna nie działa, więc w ten sposób nie skasuję.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1071
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To musisz oddać na serwis

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

6. pitogo

pitogo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ehhh... W temacie napisałem - nie mam jak. Wiem że da się jakoś to naprawić, tylko potrzebuję odpowiedzi na te konkretne pytania, które przypomnę bo póki co zostały zignorowane:

7. bison616

bison616 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    b-stok
    Nie bądz ignorantem jak ci piszą oddać do specjalisty to lepiej to zrób.
    Bo najwyraźniej masz inny napęd niż oryginalny i dlatego nie chce sie dash zainstalować.

Wczytywanie...

Poleć forum