1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

cofka flasha

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sestak, Październik 13, 2011.

1. sestak

sestak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam. mam takie pytanko... kupiłem miesiąc temu xboxa 360 i jako że pojecie na razie mam o nim żadne to postanowiłem go zaktualizować a był przerobiony i mi cofnęło przeróbkę... tutaj się pojawia moje pytanie. da się to jakoś cofnąć czy muszę przerabiać drugi raz? (pewnie było pisane milion razy ale to forum jest zbyt duże żebym to znalazł). i czy teraz przerabiać czy czekać do jakiejś nowej wersji przeróbki? doradźcie coś panowie :) będę wielce wdzięczny... pozdrawiam

PS sorry że was męczę bo nie mogłem znaleźć nic :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. F-14 Tomcat

F-14 Tomcat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. sestak

sestak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam jeszcze jedno pytanie... jak przerobie na nowo to będzie musiał patchować XGD3 do np. wave 3 ? czy to zależy od przeróbki? i czy jeśli spat****e np. wave 13 na wave 3 to czy to zaszkodzi czy nie będzie miało żadnego znaczenia?

5. MuchaPolska

MuchaPolska Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Hehe nawet Ci x360wavepatcher nie odnajdzie obrazu z XGD3. Ściągasz i nagrywasz nic nie można patchować!

Wczytywanie...

Poleć forum