1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Cofnięcie" przeróbki liteona i iXtreme 1.5

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez myster--x, Styczeń 10, 2009.

1. myster--x

myster--x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niedawno przerabiałem liteona i usłyszałem, że nie ma możliwości cofnięcia tej modyfikacji (np w celu wysłania zepsutej konsoli do M$). Czy to prawda? Podobno we wcześniejszych napędach była taka możliwość.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    narazie nie ma takiej możliwości bo nie można zczytać oryginalnego fw liteona

4. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    w Xtreme.1.4 mi koles mowil ze jak sie ma na plycie oryginalny klucz to w razie kazdej awari tylko nie awari napedu to wsadzamy ta plytke do napedu i przywracamy oryginalny klucz...i smialo mozna wysylac konsole do MS a o xtreme 1.5 czytalem ze sie nie da ale to na jakims takim byle jakim forum wiec nie wiem czy te opcje odnosnie 1.4 i 1.5 sa prawdziwe

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1062
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie chodzi o ixtreme tylko o napęd nie da się wrócić przy lite-onie każdy inny napęd ma możliwość

6. cage900

cage900 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a może pytanie powinno brzmieć "kto miał konsekwencje z powodu wysłania sflashowanej konsoli do M$" ?

7. akir

Polubienia:
    1062
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jeśli konsola wygląda porządnie ma plomby nie ma o co się martwić uznają. Posłaliśmy konsole rozwaloną w środku to ją nam odesłali z powrotem do domu

8. 1904

1904 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Braeslau ;)
    A orientuje się ktoś jak idą prace (o ile coś się dzieje) mózgów od ixtereme w kierunku pozyskania oryginalnego fw liteona? Dzieje się coś w tym temacie?

9. akir

Polubienia:
    1062
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Oryginalny jest nie możliwy do wyciągnięcia prędzej wyjdzie ixtreme które nie odpala kopii niż oryginalny

10. kang

kang Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jeśli chodzi o tę legendę, że konsole wracają z rachunkiem jeżeli m$ się połapie to jest bujda na resorach. Z tego co się orientowałem to ich dostawca, czyli UPS nie realizuje przesyłek pobraniowych. Jeżeli konsola wygląda w miarę porządnie, ma plombę w miarę nienaruszoną to uznają gwarancję. Sam to przerabiałem, co ciekawe dostałem z powrotem konsolę z datą produkcji 18.08.2008r. z napędem hitachi.

Wczytywanie...

Poleć forum