1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cofnięcie przeróbki RGH.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TheMatttiiiii, Sierpień 16, 2014.

1. TheMatttiiiii

TheMatttiiiii Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Chciałbym cofnąć przeróbkę RGH z mojego xboxa. Chce to ściągnąć aby zagrać przez xbox live. Wiem że jest też takie coś jak dual nand, lecz niewiem ile on kosztuje. Jeśli wiecie gdzie i za jaką cenę mogę cofnąć przeróbkę to napiszcie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Głupota!! Tylko konsola straciła by na wartości i pewnie ok 100 by skasowali, więc byś był 300 w plecy... lepiej sprzedaj konsole samą bez niczego i kup bez RGH i jeszcze będziesz miał troszkę zysku :)

4. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  5. Kizo

Kizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    Decydując sie na przeróbke RGH powinienieś wiedziec że nie bedziesz mógł grać live , kup lepiej do gry live drugą konsole slima już dostaniesz za 400 zł , tez mam 2 konsole i jestem zadowolony

Wczytywanie...

Poleć forum