1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cofnięcie Topologi LT 2.0 na LT 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Blysk94, Lipiec 17, 2012.

1. Blysk94

Blysk94 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Janowo, Elblag, Poland, Poland
    Witam jestem nowy na forum i jest to mój pierwszy post...Więc oczekuję dobrej odpowiedzi na moje pytanie...

Otóż wcześnie miałem konsolkę xbox 360 Premium i miałem tam wgrany LT 2.0 , ściągnąłem z neta Naruto Strom Generations który był pod LT 3.0 więc przerobiłem go Xbox Backup Creatorem tak aby oraz był gotowy do wypalenia pod LT 2.0 i wszystko śmigało,lecz konsola mi padła i zmieniłem na slimke która ma wgrane LT 3.0 więc moje pytanie brzmi jak wycofać tą TOPOLOGIĘ żeby obraz znów był nagrywalny pod LT 3.0 bez konieczności ponownego ściągania gry z neta???

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    zrobić obraz z nagranej płyty i wypalać jeszcze raz (xgd3 muszą być nagrywane ihasem, żeby zrobić z nich obraz).

Wczytywanie...

Poleć forum