1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Cofnięty Flash

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bart.fire, Grudzień 21, 2011.

1. bart.fire

bart.fire Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Na forum jestem świeżynką i mam malutkie pytanie odnośnie flasha (dział odnośnie przeróbek wydaje się być martwy).
    A konkretnie - odnośnie jego cofnięcia, które zaaplikowane zostało po odpaleniu oryginalnej Gears of War 3.
    Nie chcę przerabiać ponownie konsoli, bardzo pragnę cisnąć oryginały, aż się popłaczą i zaczną moczyć w nocy, lecz chciałbym mieć też pewność, że nie wyłapie banana po podłączeniu X'a do netu. Czy MS jest w stanie zbanować konsolę za nieistniejącego już flasha?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    jak się łączyłeś przerabiana konsolą na live , to nawet jak usuniesz przeróbke to i tak możesz bana dostać, chyba ,że się nie łączyłeś z live i sam przed sobie usuniesz przeróbke to mniejsze

4. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nawet jeśli Kakashi ma rację to co zrobisz? Porzucisz live? To by był samoban ;) Marne szanse na bana. Podłączaj i ciśnij na XBL, multi rządzi :) Ludzie grają na Live na oflagowanych konsolach i nic im nie jest, nie bój się.

5. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    ludzie się nie boją bo dawno nie było fali banów ale kto wie końca roku nie ma jeszcze:)

6. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    W twoim przypadku nie masz 100% pewności czy cię nie zbanują. Na twoim miejscu (jeśli chcesz grać na XBL) sprzedałbym tą konsolę i zakupił nieprzerobioną i masz wtedy święty spokój.
    Ja dla multi zakupiłem nową slimkę i to tę której nie da się przerobić aby mnie nie korciło - chwilowo zbieram kase na GoW3 i MW3 (oryginały) i do puki nie zakupię to będę cisnął w Live na przerobionym grubasie.

7. bart.fire

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za zainteresowanie. Jedno pytanie na koniec - banana dostaje się na konto XBL, czy MS uszkadza konsolę?

8. mario1500

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    może być na konto ale też jest na konsolę, zależy czy kombinowane coś na koncie czy na konsoli.

9. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No i konsola nie jest uszkadzana tylko dostaje zakaz wjazdu na XBL, to wszystko.

10. bart.fire

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozumiem więc, że w najgorszym wypadku konsola będzie pozbawiona możliwości łączenia się z XBL, z dalszą możliwością normalnego grania? :]

11. mario1500

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    dokładnie

Wczytywanie...

Poleć forum