1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

CoJ: The Cartel - kilka kadrów z gry dla niezdecydowanych

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez mikul1991, Lipiec 17, 2011.

1. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kilka screenów zrobionych aparatem. Dla osób jeszcze zainteresowanych zakupem:

TANIEC MANEKINÓW:

PS. Odpaliłem dziś dla przypomnienia Więzy Krwi... Ta gra ma bez porównania lepszą oprawę graficzną (wysoka rozdzielczość, piękne efekty świetlne, powalające krajobrazy, zazwyczaj świetne tekstury), świetny system strzelania (bronie mają kopyto, krycie się za osłonami wypadło super, pukawki nie wyglądają jak zabawki ze sklepu wszystko po 5zł), ciekawszą fabułę i świetny klimat.. Temat karteli narkotykowych w rękach odpowiednich ludzi mógł być świetnie zrealizowany. Najnowszy CoJ to jednak kicz totalny - gra nie jest tragiczna, ale niestety nie jest nawet przeciętna..

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dobrze że to tylko Twoje zdanie. Mi gra pasuje i nie stękam.
    P.S Twoim zdaniem sceneria ciasnych uliczek w slumsach wygląda jak?

4. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na pewno nie powinna być stale zbudowana z tych samych obiektów i tekstur..

5. suh4

suh4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Frankfurt an der Oder
    wyglad snajperki mnie powalił .... taka grafika byla w outlaws (gierka na kompa bardzooooo stara

6. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Blur wymiata! Dawno takiej fuszerki nie widziałem. Dziwi to tym bardziej , że z tego co wiem poprzednia część była bardzo dobrze oceniana. Cofnęli z w rozwoju chłopaki , a szkoda...

7. iLaSkA

iLaSkA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Ehhh. A ostrzyłem sobie ząbki... A widzę, że szkoda te 140 zł wydawać. Panowie chyba polecieli na sukcesie pierwszej części i liczyli, że uda się sprzedać:(

8. almaclean

almaclean Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Snajperka faktycznie nie powala, ale nie do końca jarzę resztę zarzutów.. Że slumsy wygladają jak slumsy? Chciałeś tam girlandy i złote pałace widzieć? Albo 'Kim Evans - nuda', czyli co, zrobiłeś nudny screen, czy ona nudno gada? Ja właśnie skończyłem grę i podobało mi się. Nie odkrywa ameryki graficznie, ale fabuła fajna, bohaterowie też. Lokacji ciekawszych, niż getto w los angeles też nie brakuje.

9. koxy

koxy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie no sorry jak zobaczyłem filmik z tańczącymi manekinami to mnie roz*****o totalnie, kompletnie i do głębi.... a reszta no cóż nie czarujmy się słabo to wygląda.

10. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Więc wychodzi na to że polski techland potrafi robić tylko symulatory koparek i tym podobne? Szkoda bardzo, na PC obsówa CoJa do września, a po tym temacie widzę że nie ma na co czekać i marnować czasu, a szkoda, oceny od serwisów oscylują w połowie skali co też za dobrze nie świadczy.

Wczytywanie...

Poleć forum