1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Colin dirt 3

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Maniak123, Listopad 1, 2011.

1. Maniak123

Maniak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,skonczylem pare dni temu dirt 1,sciagnalem sobie dirt 3 i zaczalem grac.Ogolnie masakra,gra jest kapitalna,swietny model jazdy ktorego nie moge opanowac,to co bylo w dirt 1 to czysty arcade a tu jest symulator.Jak wy sobie radzicie z gra?ja jakos nie moge tego ogarnac,to jest chyba najlepszy dirt w historii.Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tomaszek88

Tomaszek88 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A przybliżysz może bardziej tą grę? Bo nie mam zielonego pojęcia co to jest "Colin Dirt 3"...

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    chciales sobie nabic posta? bo nie wierze ze nie jestes na tyle domyslny zeby nie wiedziec o jaka gre chodzi, a co do pytania, ta gra jest bardzo prosta, jesli ci nie idzie to w opcjach sa wspomagacze do wlaczenia, linia toru jazdy, asysta hamowania itp to powinno pomoc aczkolwiek to nie jest wymagajaca gra samochodowa

5. Juventusek

Juventusek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wałcz
    to prawda Colin jest świetny, zamiaruje kupić 1, możesz mi powiedzieć czy gra jest długa?

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Grałem we wszystkie części Dirt-a i polecam je wszystkie :) Dirt jest w miarę długi :)

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    mnie skonczenie calej kariery w 3 zajelo tydzien takiego jezdzenia dla relaksu, wyscigow jest duzo ale sa krotkie, 2 jest zdecydowanie dluzsza ale jak dla mnie szybciej sie nudzi

8. Jaa

Jaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a mnie denerwują krótkie mapki i później znowu czekać aż się załaduje kolejna żeby "w 30 sekund" przejechac :/ to mnie zniechęciło i uważam za minus wole miec mniej map ale dłuższych.

9. Juventusek

Juventusek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wałcz
    o prosze to widze że Dirt'y do krótkich nie należą, a powiedzcie mi jeszcze jak stoi NET PLAY, w sensie ludzie szarpią jeszcze?

Wczytywanie...

Poleć forum