1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Colin Mcrea Dirt- pytanie!!!!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez mdhlodz, Kwiecień 28, 2008.

1. mdhlodz

mdhlodz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam pytanie czy w MCD jest jakaś trasa z zimą czy w nocy? Bo u mnie w Championchip nie, może dlatego, że nie odkryłem całej kariery. Z tym, że szukałem listy tras i nie wiem nic o tym. Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szyna55

szyna55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Colin Mcrea Dirt- pytanie!!!!

czytalem na innym forum i tam user pisal ze jakie sa klimaty i mowil ze zima przedstawial po prostu gre. Pewnie musisz przejsc jeszcze troche kariere. (prosze mnie poprawic jesli sie myle)

4. mdhlodz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

No jestem bardzo ciekaw o ja w championshipie mam tylko 6 krajów i nuda. Potrzebuję więcej, nie wierze, że nie ma deszczu, zimy i nocy.

5. zaku666

zaku666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków

hm mokry tor jest nie raz, snieg pewnie pod koniec bo w intrze jest.. Ja sam jestem na tier4? albo 5 ale nie narzekam na nude staram sie opanowac te auta.. okropnie ciezko.. przechodze na amatorze/clubmanie

6. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Ja przeszedlem cala kariere-deszcz jest, snieg tez, tzn gory pokryte sniegiem wlasciwie. W Champion jeszcze nie gralem.

7. mdhlodz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

No ja przeszedłem teraz karierę, prawda że dwa etapy kariery mam 0 pktów. Patrzyłem w osiągnięciach i jest jeszcze kilka tras do odkrycia i pogoda tez, kurdę pewnie jak sie przejdzie word rally. Mnie champioship znudził, licze na żęsisty deszcz i oblodzoną jezdnię. Na razie gram na pro am. Więc wciąz jestem na podium, wiem, że jest jeszcze pro ale na razie za wszesnie:)

8. kosa-88

kosa-88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    szukam chętnych osób do pomocy z osiągnięciami online

Wczytywanie...

Poleć forum