1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Command and Conquer Red Alert 3- osiagniecia

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Kiepski, Marzec 23, 2009.

1. Kiepski

Kiepski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z 2 osiagnieciami w cnc ra3: Girl's Best Friend i Day of Judgment. Chodzi mi glownie na jakiej mapie najlepiej sie robi te osiagniecia lub na jakim poziomie trudnosci( jakby co to chce odblokowac je bez podlaczania do Live). Z gory dziekuje za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. starmag

starmag Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Sory kolego za to ,że nie ten temat ale mam pytanie odnośnie jednej misji bo widzę ,że masz obcykaną gierkę. Mianowicie chodzi mi o pierwszą misję japońskiej kampanii. Co trzeba zrobić na samym początku mając do dyspozycji te dwa transportowce?

4. Kiepski

Kiepski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Te transportowce mogą kamuflować się pod inne pojazdy np: pod bullfrog'a. Naciśnij A na transportowcu, a potem naciśnij znowu A na dowolnym wrogim pojeździe. Przemieni się i będziesz mógł bezpiecznie ominąć wieże obronna- Tesla Coil i dotrzeć do brzegu. Jeśli nadal nie będziesz mógł przejść tej misji możemy ja zrobic razem przez Xbox Live :), ale dopiero w piatek lub sobote o 19.00/20.00

5. starmag

starmag Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Dzięki. Obecnie gram w falouta3 ale napewno potem wróce do C&C ra3 bo bardzo mi się podobała dynamika misji tej gry. Znając teraz możliwośći transportowców napewno sobie poradzę.

# Day of Judgment (20 G) – Destroy 30 enemy units with an ultimate weapon attack in a ranked online match or skirmish
    # Girl’s Best Friend (20 G) – Kill 25 enemy targets in 1 minute with a Commando in a ranked online match or skirmish

Najłatwiej to chyba było tobie umówić się z jakimś kolegą na xbl żeby postawił wiednym miejscu dużo piechoty a ty byś spuścił na nich bąbke. Na skrimish wątpię żeby komputer tak ślisznie ustawił taką ilość jednostek.

Wczytywanie...

Poleć forum