1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Component a LG M228WA

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cubbek, Grudzień 23, 2010.

1. cubbek

cubbek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Od kilku dni jestem posiadaczem nowej konsoli X360. Na razie korzystam z kabla RGB, który otrzymałem w zestawie, ale chciałbym to zmienić w najbliższej przyszłości.
    Konsolę podłączam do monitora LG M228WA, gdzie tył wygląda tak: LINK. Wejście DVI mam zajęte przez podpiętego PC, tak więc chciałbym wykorzystać wejście component. Jednak, gdy przeglądam pierwszą z brzegu aukcję na allegro, gdzie sprzedają kable component do X360 (np. KABEL GOLD XBOX 360 COMPONENT HD/AV POZLACANY K22 (1369072298) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.), jest tam 6 wtyczek. W monitorze mam jedynie 5 gniazd... I teraz nie wiem... Czy jak kupię taki kabel, jak z podanej aukcji, to wszystko będzie działać poprawnie? Co z tą "dodatkową" wtyczką?
    Z góry dziękuje za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kser

Kser Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Biała Piska
    to jest chyba od dzwieku tak mi sie wydaje

4. cubbek

cubbek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale to znaczy, że 1 wtyk będzie sobie "wisiał" swobodnie, a reszta wpięta do odpowiednich gniazd da lepszą jakość obrazu i dźwięku niż RGB?

5. swiniolak

swiniolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    w tym kablu masz 6 wtyczek z tego powodu, ze moze tez on sluzyc jako zwykly kabel RGB jak ten co miales w zestawie z konsola. Podlaczajac komponenty nie podpinasz poprostu zoltej wtyczki, ktora odpowiada za przesylanie obrazu gdybys chcial podlaczyc tv/monitor w RGB. Co do jakosci obrazu to przy uzyciu componentow mozesz uzyskac obraz nawet 1080p (Full HD) tak jak przy uzyciu HDMI. pzdr

6. cubbek

cubbek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bardzo dziękuję za odpowiedź! :)

Wczytywanie...

Poleć forum