1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Component do xbox classic

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez swenson84, Marzec 26, 2015.

1. swenson84

swenson84 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich
    Jakieś 8 miesięcy jestem posiadaczem pierwszego xbox'a i trochę poszukiwałem kabelka component gdyż obraz przez composite nie był satysfakcjonujący.
    Zainteresowanym i poszukującym jak ja podpowiem że pojawiły się na jednej aukcji na pewnym portalu aukcyjnym ( nie będę wymieniał nazwy bo nie wiem czy można na forum ale zaczyna się na A :p) w cenie 35,90 + wysyłka (7,99 paczkomat)

2. Lotnik421 Xbox One

3. janek20333

janek20333 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam
    Nie baw się kabelki component bo przez to jest obraz beznadziejny. Kup lepiej w obojętnie jakim sklepie kabel HDMI i bedziesz miał obraz jak złoto.
    Ja też mam takiego xbox'a od początku mam na HDMI i raz zachciało mi się zabrać x-ksa na wyjazd ale niechciało mi się odłączać Kabla Hdmi i wziołem component ale na nim to jakibyś grał na monitorze z kineskopem chociaż był tam telewizor Full-HD

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Przecież tu chodzi o pierwszego Xboxa zwanego popularnie Classic a jak wiadomo nie miał on wyjścia hdmi. Pewnie go pomyliłeś z Xboxem 360.

5. swenson84

swenson84 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chodzi o pierwszego XBOX'a czyli classic jak napisałem i jak kolega djploki zauważył pomyliłeś go z x360, a temat wrzuciłem bo ostatnimi czasy takie kable trudno było znaleźć. Jak przyjdzie to się odezwę.

Dziś dotarł, działa i wszystko wkońcu jest wyraźniejsze, jakość wykonania znośna, spodziewałem się że będzie gorzej ale jest w miarę dobrze zrobiony

Dodam że wersja 1.6

Ostatnia edycja: Kwiecień 1, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum