1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Component HD AV

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Oplaner, Kwiecień 20, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Oplaner

Oplaner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Witam, mam pytanie; czy za pomcą tego kabla: NOWY ORYGINALNY KABEL Component HD AV XBOX 360 FV (605163208) - Aukcje internetowe Allegro
    Mógłbym wyprowadzić z konsoli JEDNOCZEŚNIE obraz HD i dźwięk 5.1?

Bo chciałbym zrobić tak:
    Kable z Componenta (Y,Pr,Pb) podłączyłbym do TV, a kable z dźwiękiem z Composite (czerwony i biały) do kina domowego. (Żółty tylko by wisiał).
    Czy byłby wtedy obraz HD (mój TV ma HD Ready) w TV i dźwięk 5.1 z kina domowego?

Pilnie proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. martini

martini Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gniezno
    Ile razy można mówić...Dźwięk 5.1 TYLKO przez kabel optyczny.
    Nie wiem czy przy tym kablu jest wyjście optyczne.

4. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Twoim sposobem da się uzyskać tylko stereo, aby uzyskać 5.1 musisz podłączyć głośniki TYLKO przez kabel optyczny. W kablu component masz gniazdo optyczne. Szukaj, zamykam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum