Component vs. HDMI

PASSION

Użytkownik
Użytkownik
Krótka piłka.Tak jak w temacie.Chodzi mi o to na którym kablu obraz będzie lepszy pod TV 40' Full HD??
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Szczerze mowiac to obydwa kable sa podobnej jakosi, analog vs cyfrowy, ale i tak wychodzi praktycznie na to samo, na hdmi jest po prostu strasznie mocny kontrast.
Ja polecam kabel VGA od MS, bo tam uzywskasz prawdziwe kolory gry, tak jak na PC.
 

beardo0

Użytkownik
Użytkownik
HDMI przy Full HD będzie lepszy, testowałem.
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zdecydowanie HDMI, po zmienie Componenta na HDMI nie mogłem uwierzyc że aż tak obraz sie może polepszyć :)
 

gebe14

Użytkownik
Użytkownik
ale pieprzycie...ja tam nie widze różnicy..

różnica bedzie ale na różnych tv ...full led i ful hd i nie ma znaczenie
ew jakas najnowsza plazma i np to wymiata...
jak sie ma cienki sprzet to tak sie własnie wybrzydza
 
dokladnie na tym samym tv nie bedzie roznicy pomiedzy hdmi a component ja nawet uzywam component hd od ms standardowy bo na hdmi ten kontraska wlasnie troche rzegina

ale w jakosci obrazu nie ma roznicy
 

michu282

Użytkownik
Użytkownik
Mi się np. wydaje, że na componencie miałem jakby trochę lepszą jakość (kolory, kontrast) niż na kablu hdmi (telewizor samsung full hd). Może ten mój kabelek hd jest walnięty :p Ogólnie jakość między bardzo dobrym kablem analogowym a kablem cyfrowym będzie niewielka.
 

zmysl84

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam <TV 27" HDReady firmy Tatung> i lepiej wyglądał obraz poprzez kabel HDMI. Lepsza ostrość, kolory - obraz wyglądał lepiej jakościowo. A kabel HDMI kupiłem najtańszy.
 

lukzel

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
witam

mam telewizor Philip 26" z wejsciem DVI-D 25 pinów i podłączyłem pod niego 360 elite, (HDMI->DVI) roblem polega na tym, ze tv dostaje sygnał ale obrazu praktycznie nie widac tylko sa białe paski jak by czestotliwosc byla w konsoli zla....(dalem fabryczne ustawienia tv ale nic nie pomoglo)..głos podłączylem przez chinche i normalnie go slysze....

Gnizado DVI jest napewno sprawne poniewaz podlaczylem laptopa pod nie i obraz wyswietlal sie bez problemu

Jakies pomysly ??
 

zmysl84

Użytkownik
Użytkownik
Powinno wszystko ładnie śmigać. Hmm...

(dalem fabryczne ustawienia tv ale nic nie pomoglo)..
Może ustawienia w konsoli są złe? Sprawdź - chociaż nie wiem.:confused:

PS. Zauważyłem, że założyłeś już nowy temat.
 

Do góry Bottom