1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Conan

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez brattanek, Wrzesień 27, 2007.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    HTML:
    <object classid="clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000"  codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" id="gtembed" width="480" height="409">	<param name="allowScriptAccess" value="sameDomain" /> <param name="movie" value="http://www.gametrailers.com/remote_wrap.php?mid=25095"/> <param name="quality" value="high" /> <embed src="http://www.gametrailers.com/remote_wrap.php?mid=25095" swLiveConnect="true" name="gtembed" align="middle" allowScriptAccess="sameDomain" quality="high" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="480" height="409"></embed> </object>

Jak dla mnie bardzo pdobna do God Of War na Ps2 :) Trzeba tą pozycje sprawdzic.

2. Lotnik421 Xbox One

3. chudiniii

chudiniii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Conan

dziś dostałem ją od kumpla, gra troche prosta można powiedzieć banalana, no ale nie każda gra musi być trudna. Oprawa graficzna na poziomie X360 sterowanie w miare dobre, idzie pograc i zawiesić sie na niej na wiele godzin :)

4. Disav

Disav Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Jeśli jest faktycznie jak God of War, to jest to dla mnie "musiszmieć" ;) GoW był superfajny (skończyłem obie części), też stosunkowo prosty ale to zwykła siekanka była z mało skomplikowanymi zagadkami. Czyszty relaks :D i to jest super :)

5. buc

buc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Gierka bardzo fajna, czysty relaks. Polecam

6. qlfok

qlfok Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

naprawde swiatna gra :)

7. mcmlecz

mcmlecz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Gra jest swietna ale grafa od 0 do 10 daje 5

8. aaaqqq111

aaaqqq111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

mam gierkę odpaliłem bardzo pozytywne wrażenie graficzka na poziomie i fajnie walki są zrobione ucinamy głowę przeciwnikowi ręce nogi +zwolnienia wszystko co potrzeba

i brawa dla tej pani nagiej co na początku ją ratujemy bardzo przyjemna w dodatku che się na m oddać tylko my nie możemy skorzystać szkoda :-(

tylko trzeba poćwiczyć walkę bo nie jest to bezsensowe klikanie bo jak wyjdzie 3 kolesi mocniejszych to już trzeba kombinować jak dal mnie gierka super polecam :)

9. ICO

ICO Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Polecam. Szybki (7h i po grze) bardzo brutalny tytuł. Grafika jest znośna, przeciętna. Sprawia dużo przyjemności. Bardzo dużo kombosów.

10. Disav

Disav Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Jednak GoW znacznie dynamiczniejszy jest. Conan nieco powolny, choć może to po prostu taka postać, która nie może za szybko się poruszać. Ogólnie moim zdaniem gra całkiem fajna ale go GoW jeszcze sporo jej brakuje. Może w 2giej części będzie lepej...o ile będzie druga.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum