1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Consoles Sports League wreszcie w Polsce !

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Ariel, Lipiec 10, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Ariel

Ariel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pewnie niektórzy użytkownicy spotkali się już z portalem ESL (Electronic Sports League). Jest to ogólnoeuropejska platforma zrzeszająca wszystkich graczy. Prowadzone są tam wszelkiego rodzaju ligi, puchary oraz ważniejsze imprezy gamingowe. Nowym projektem na ESL jest właśnie tytułowe CSL, czyli Consoles Sports League. Jest to "rozdział" ESL dla graczy konsolowych. Obecnie na naszą konsolę mamy do dyspozycji: Gears of War 2, Call of Duty 4, Halo 3 oraz Fifa09. Od kilkunastu dni administratorzy starali się ogarnąć wszystko od strony technicznej, a teraz przyszedł czas na granie :) Laddery są gotowe, strona przystosowana do zapisów, wystarczy się zapisywać i grać ! Mechanizmy są niezwykle proste i intuicyjne. Ja osobiście jestem współodpowiedzialny za ladder Fifa09, więc z wszelkimi pytaniami odnośnie tej gry na CSL możecie się kierować do mnie oraz do gracza Paweloo, którego bez problemu znajdziecie na portalu CSL. Co do naszej fify to narazie oddajemy do Waszej dyspozycji ligę 1on1, jednak w przyszłości planujemy rozwój o ligi 2on2, a mam nadzieję, że docelowo 5on5. Jednak, aby tworzyć nowe rzeczy, rozwijać się potrzebni są gracze, bo przecież dla graczy jest tworzone CSL :) Tak więc zapraszam do zapisów, jeśli macie jakiekolwiek pytania to możecie śmiało do mnie pisać tu i również na gg (3886092). Mam nadzieję, że scena X360 dorosła już do ambitniejszych projektów niż turnieje forumowe (do których osobiście nic nie mam, ale myślę, że warto się rozwijać). Jeszcze raz ZAPRASZAM.

Link do newsa na CSL odnośnie naszej sekcji, myślę że bez problemu odnajdziecie się w nawigacji strony :)
    Consoles: Ladder FIFA 09 na Xbox 360 wystartował - News - Poland - Consoles

2. Lotnik421 Xbox One

3. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Bardzo fajny portal, szkoda tylko, że nie mam cod4. ;d Nie wiesz może czy zamierzają i jeśli tak to jakie nowy gry wprowadzą?

4. Ariel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jest cod 4 :) z tego co wiem liga 1on1 i 4on4 tez klanowa :)

5. dywizjon_303

dywizjon_303 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Puławy
    już się zapisałem do laddera fify i czekam na gow2 bo nie działa oraz może w przyszłości będze nba2k9

6. Ariel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jesli beda ludzie, ktorzy zecha sie zajac sekcja NBA i chetni gracze, to nie ma problemu zeby powstala :)

7. B0bek

B0bek XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    za jakiś czas jak będzie więcej ludzi to wszystko bardziej sie rozwinie i będzie więcej gier

8. dywizjon_303

dywizjon_303 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Puławy
    a gdzie można się zgłaszać jeśli chciałbym taką sekcje poprowadzić i na czym to polega??

9. maras92

maras92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    No wreszcie pomysleli o tym...
    Jak cos mozecie mnie dodac do friendsow na csl
    profil maras92

10. Pstrag

Pstrag Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Będzin/Katowice
    Popularności gamebattles na pewno nie przebije

11. Ariel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ESL na pewno jest lepiej zorganizowane od GB :) i w niektorych rozgrywkach ma zdecydowanie wieksza popularnosc.

12. Szymex

Szymex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jakieś turnieje w FIFE 09 z nagrodami są przewidziane?

13. sebool12

sebool12 Guest

O CoD4 i GoW2 :D, coś dla mnie. Szkoda, że nie ma też CoD WaW bo bym jeszcze chętniej zagrał :D.

14. WReki

WReki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    omg... ligi już można było wcześniej grać na konsolach np. w bardzo znanej lidze ClanBase. W CB można zagrać ligi w CoD:WaW (szkoda że wymienili CoD4 na CoD5...), FIFA, PES i Soul Calibur 4. Są też inne ligi konsolowe tylko wystarczy w google.pl poszukać...

15. Ariel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ClanBase . jesli chcesz tam grac to powo ;p Jeden wielki balagan panujacy, poza tym nie uswiadczysz tam czysto POLSKIEJ ligi. na esl od dawna byly ligi ogolnoeuropejskie, a teraz mamy wlasne, nasze krajowe. Co do nagrod, to w ladderze eu z tego co wiem, takowe sa. U nas narazie to melodia przyszlosci.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum