1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Content z obrazy gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fallangel, Wrzesień 18, 2013.

1. fallangel

fallangel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    mam pytanko. Mam GRH i zauważyłem przy niektórych obrazach gier przy przerabianiu ich na XEX, że posiadają folder content w sobie (nie mówię tu o szczególnych przypadkach z dwoma DVD, jak np. GTAV). Czy powinienem z takiego obrazu wycinać folder content i wrzucać do folderu content na dysku x'a a resztą do folderu z grami? Czy normalnie przerobić od XEX i wrzucić cały folder z grą do folderu z grami na dysku X'a?
    Pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum