1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Conviction problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez ForEver4, Kwiecień 24, 2010.

1. ForEver4

ForEver4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam taki problem jestem po takiej misji w wesołym miasteczku czy jakoś tak i tak doszedłem do pewnego budynku i w nim jest komputer taki duży i tak piszę coś że trzeba skopiować dane robersowi czy jakoś tak i za chwile wylatuje masa ludzi i zabijam ich ale oni cały czas wylatują a nad komputerem świeci się żółta linijka czy jakoś i nie wiem co tam robić,wysadzić nie bo nic nie daje proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    nie mozesz im pozwolic na przerwanie transmisji danych. jak dostajesz informacje ze im sie udalo zakonczyc transfer to musisz podejsc znow do komputera i zaczac kopiowac ponownie.

4. ForEver4

ForEver4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no tak jak przekrwią to czym mam nacisnąć by kopiowało dalej i ile ich mam zabić? i mam stac cały czas przy kopmuterze? czy jak

5. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    musisz podejsc do tego komputera i chyba nadusic A. musisz ich zalatwiac dopoki wszystko sie nie skopiuje. najlepiej wejdz na ta rure nad komputerem.

Wczytywanie...

Poleć forum